Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú, családos nők!...

Középkorú, családos nők! Miért vagytok irigyek a fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
45%
"Én 38 vagyok, (középkorú vagyok már?) :))" anyukád, na ő középkorú :D ...várjál még 10-15 évet aztán te is az leszel
2011. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább azt tapasztaltam, hogy középkorú, családos nők sokkal kedvesebbek voltak hozzám a munkahelyemen, és a velem egykorúak néztek ki és utáltak. (Nem szokványos se a külsőm, se a gondolkodásom - és a középkorúak vagy akár idősek ezerszer jobban megértettek és elfogadtak, mint a saját kortársaim)
2011. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
80%

"Én 38 vagyok, (középkorú vagyok már?) :))" anyukád, na ő középkorú :D ...várjál még 10-15 évet aztán te is az leszel"


:))Édi vagy, de már családos vagyok.. meg nem is fiatal annyira, hogy fiatal lánynak szólítsanak :)))

2011. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy csúnya azt mondani egy harmincakárhány éves emberre, hogy középkorú, de hivatalosan tényleg az,nem?

Szóval az átlagéletkor kb. 70 év, ennek a fele 35, akkor ez a közép nem?

Vagy én tudom rosszul?

2011. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
60%
":))Édi vagy, de már családos vagyok.. meg nem is fiatal annyira, hogy fiatal lánynak szólítsanak :)))" nézd én 34 vagyok, alig pár évvel fiatalabb, mint te, fiatal lány ugyan még nem vagyok, de fiatal nőnek érzem magam ;)
2011. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen egyszerű a képlet,a legtöbb nő ilyen egymással szemben ugyanis a riválist látják egymásban!

Nyilván egy 45-50 éves nő akár hogy is szépítjük a dolgokat már nem rendelkezik olyan testi adottságokkal mint egy fiatal hamvas 20-25 év közötti lány,most lehet jönni ilyen dumával hogy vannak csinos 50-es nők,de azért ne hasonlítsuk egy 20-25 éves lányhoz mert teljesen felesleges!!

Kérdem én!Ki után fordul meg a legtöbb férfi??A finom friss pipi húsi után és ezzel tisztába vannak a középkorú hölgyek is!

Lehet hurrogni de ez van!!

2011. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó! Én nem hurrogok, de szerinted az tényleg irigylésre méltó, hogy iq-mínuszos férfiak, akik csak a megb.szni való húst látják benned (bocs a durva fogalmazásért) és nem az embert, azok megnéznek??????

Én ezért várom már hogy megöregedjek, mert engem ez nagyon-nagyon zavar. Ezért jó a kb. 40-50 éves kor, mert még jól tudnak mozogni,mindent megtudnak csinálni, mint egy 20-30 éves, viszont nem kell szenvedniük a primkó nyálcsorgató f.szik gusztustalan stírölésétől és beszólásától. (szerintem emiatt inkább a fiatalabbaknak kéne irigyelni az idősebbeket - én legalábbis irigylem őket emiatt)

2011. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Miért lenne nyálcsorgató ösztönlény, aki megfordul egy nő után?

Sajnálom,ha ilyen tapasztalataid vannak, de a férfiak között is sok normális van. Nekem jól esik, ha végignéz rajtam egy férfi.

Persze nem a munkásokra gondolok, akik utánadüvöltenek, hogy "de megb*sználak". Ettől én is undorodom.

2011. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
és még csak annyit, hogy nem lehet egy normális ruhát felvenni, ha nem 'friss, ropogós pipihúsnak' akarom érezni magam (nem hiszem el, hogy ezt leírtam), hanem EMBERNEK.
2011. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
58%
A diszkréten megnéző is ugyanazt gondolja magában, mint az építőmunkás, nyugi. Csak nem mondja ki. Na mindegy.
2011. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!