Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakadhatnék el a...

Hogyan szakadhatnék el a családtól? Meg úgy mindenből innen, vajon ez 1általán a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval .Ne oltsatok kérlek. 26 l éves vagyok. Az a helyzet h kezdem azt érezni begolyózok.Világ életemben valhogy burokgyerek voltam. Ezt késöbb szülők is belátták ,és már nem óvnak úgy azt csinálok amit akarok ,meg külön albérletben is lakom rég óta.

De a szülők tartanak el . Ezt szégyellem viszont nem tudom mihez kezdhetnék . Akárhányszor mentem neki dolgoknak mindig visszavetett az élet .akárhányszor próbáltam önállósulni mindig kiderült h nélkülük nem megyek semmire.


És közben arra is rájöttem h a világi dolgok egyre kevésbé érdekelnek.a divatmagazinoktól kb ráz a hideg,mert azt is megtapasztalhattam h a céltalan fogyasztás nem tesz se jobb se boldogabb emberré.


Hogy tudnék teljesen kiszakadni ? Gondolkodtam kinti önkényeskedésen is ,v csak azon h kimennék dolgozni.

Aztán néha kétségbeesem h szülnöm kéne (orvosi okból is),tehát konvenció követésben is le vagyok maradva.


Nem vok szép,inkább átlagos kinézetű, sem kimagaslóan okos ,viszont az előadóművészezhet van tehetségem . (nem mintha eddig sokra mentem volna vele)


Lelkileg amúgy nem vagyok olyan mint az átlag ,sajnos .Pont ezért érzem azt h muszáj valamit tennem ,mert már nem bírom ezt az ingerszegény életet.


És szeretnék valóban erős nővé válni.


Fontos a válaszotok ,és kérem akárki akármit is ír ,kultúrállam formában tegye !


Köszönöm.


2011. aug. 9. 00:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

mind1 ,utolsó talán igazad van,csak máskor ne bántóan fogalmazz.


köszönöm mindenkinek ,el gondolkodok a válaszokon ,szeptemberig meg találok valami normális melót.


jóéit mindenkinek !

2011. aug. 9. 01:23
 22/25 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon is ismerős a szitu amiben benne vagy!Én is hasonló helyzetben vagyok bár én fiatalabb nálad pár évvel.Én azzal nyugtatom magam,hogy diploma után elhúzok a fenébe és megvalósítom abban az országban az álmaim,ahol már 12 évesen is tudtam,hogy mennem kell.

Ezen az egy dolgon kívül semmit sem tudok az életben,csak ezt az egyet.De úgy érzem tényleg mindennek ez a kulcsa,és kiskorom óta tudom,hogy az igaz szerelmet és a munkában az élvezetet is ott fogom megtalálni.(lenéző kommenteket én sem kérek,köszi!).Én rájöttem arra,hogy a szüleimnek sosem fogok tudni megfelelni,mert na ezt nem fejtem ki bővebben....de a lényeg:

Szóval te se add fel,és menj ki bátran külföldre melózni!Bár szerintem ne önkéntest,hanem valami mást,amiért rendesen fizetnek,hogy legyen mindig motivációd is! Külföldön több lehetőséged lenne ismerkedni,barátokat,haverokat is szerezni,akik nem ismernék a múltad,és a jelenlegi személyedet kedvelnék meg!

2011. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

utolsó lenne kedved beszélgetni ?


melyik az az ország ? és a munkaterület ?


van esetleg skype-od ? én nem szoktam nagyon emailezni csak azért ..

2011. aug. 9. 19:37
 24/25 anonim ***** válasza:
:O
2011. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Köszönd meg a szüleidnek...
2011. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!