Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helytelenül cselekedtem?...

Helytelenül cselekedtem? Mégis, hogyan kellett volna viselkednem?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátaim születésnapi ünnepséget szerveztek nekem, úgy hogy én nem tudtam róla. Este gyanútlanul lesétáltam a helyre, ahova szervezték a bulit, aztán amikor betoppanok jött a meglepetés: ott állt minden barátom, ajándékokkal, mindennel. Mondanom sem kell, elmondhatatlanul jól esett az egész, legalábbis az első pár percben.


Aztán láttam, h ott van egy srác, akivel régebben nagyon jóban voltunk, de már jó ideje összebalhéztunk, és azóta nem is beszéltünk. Viszont én k*rvára nem is akartam találkozni vele többet, mert anno nagyon megsértett. Amint megláttam egyből felment a pumpa bennem. Odajött hozzám, mire én hozzávágtam az italomat, majd fogtam magam és elrohantam a helyről. Utólag derült ki, h a srác békülni szeretett volna, legalábbis ezt állította...


S*ggfej voltam?


2011. aug. 10. 18:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerintem se.
2011. aug. 10. 18:53
 12/23 anonim ***** válasza:
40%
Legalább annyit mondhattál volna, hogy "mit akarsz?".
2011. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Felment benned a pumpa? Nem kellett volna melléülni a WC-nek:)


Önuralom, intelligens hozzáállás, elegáns megoldása ennek a problémának= 0


Bizonyos körülmények között szükség van arra, hogy az embert a vélt, vagy valós sérelmei irányítsák. Ennél sokkal jobbat hozhattál volna ki ebből a helyzetből és egészen más szemmel néznének rád a barátaid. Sejtheted, most hogyan vagy elkönyvelve...

2011. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen így: "hogy az embert NE...
2011. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Mit gondoltál miért hívták meg, hogy tovább sértegessen.A barátaidnak biztos jól esett. Igen tapló voltál.
2011. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

Hát remélem rosszul érzik magukat azokat a barátok.

Nem alakult túl jól a szitu, de az van, most próbáld meg még a legjobbat kihozni belőle.

2011. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Mármint mondd el a barátaidnak, hogy miért csináltad, szerintem megértik.
2011. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
61%
ez nagyon gáz,...
2011. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

Látom jól leszavaztatok, de kiváncsi vagyok, ti hogy reagáltatok volna ilyen helyzetben, amit szinte nem is ismerünk-pl miért és mennyire vesztek össze.

Nekem is van olyan ismerősöm, akit ha megláttam volna a szülinapi bulimon, nyakon öntöm vmi jó ragacsossal.

Akkor is, ha nem okos dolog, de ne pofátlankodjon oda a szülinapomon, mikor olyan nagyon haragszom.

2011. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
10%

Nekem meg az a velemenyem, hogy ha a barataid tudtak mennyire utalod, nem kellett volna oda hivjak vagy nem kellett volna engedjek hogy oda menjen. Az a te szuletesnapod volt, es meggondolhattak volna, hogy nagyon kellemetlen lenne latnod azt a fickot.

Szerintem a barataid hibaztak, nekik kene bocsanatot kerniuk toled.

Igaz nem kezelted elegansan a helyzetet, de van ilyen amikor az ember az erzelmei miatt, nem tud uralkodni magan, nem elitelendo ez.

Te is megmondhatod neki, hogy kellemes meglepetes volt, jol esett, es elnezest kersz hogy ugy reagaltal, de nagyon rosszul esett neked ott latnod ot. Ezek utan meg illene bocsanatot kerniuk toled.

En igy latom. Tudom milyen amikor egy fax megsert.


26L

2011. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!