Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helytelenül cselekedtem?...

Helytelenül cselekedtem? Mégis, hogyan kellett volna viselkednem?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátaim születésnapi ünnepséget szerveztek nekem, úgy hogy én nem tudtam róla. Este gyanútlanul lesétáltam a helyre, ahova szervezték a bulit, aztán amikor betoppanok jött a meglepetés: ott állt minden barátom, ajándékokkal, mindennel. Mondanom sem kell, elmondhatatlanul jól esett az egész, legalábbis az első pár percben.


Aztán láttam, h ott van egy srác, akivel régebben nagyon jóban voltunk, de már jó ideje összebalhéztunk, és azóta nem is beszéltünk. Viszont én k*rvára nem is akartam találkozni vele többet, mert anno nagyon megsértett. Amint megláttam egyből felment a pumpa bennem. Odajött hozzám, mire én hozzávágtam az italomat, majd fogtam magam és elrohantam a helyről. Utólag derült ki, h a srác békülni szeretett volna, legalábbis ezt állította...


S*ggfej voltam?


2011. aug. 10. 18:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Addig oké, hogy nyakon öntöd a gyereket, de maradhattál volna a többiekre való tekintettel.

Ha nem szánsz a gyerekre egy perc figyelmet sem egész este, akkor normális esetben kapcsol, és fél, de max. egy óra múlva lelép. Biztos rájött volna, hogy zavaró körülmény.

2011. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%

A s*ggfejség mértéke nagyban függ attól, hogy mi volt az a balhé, mivel sértett meg, tehát mennyire volt jogos. De gondolom durva lehetett, és van amikor az ember nem tud magán uralkodni.

Amúgy meg fölösleges hosszasan taglalni, hogy hogy lehetett volna jobb, hogy lehetett volna másképp viselkedni. Már megtörtént, úgyhogy inkább arra érdemes koncentrálni, hogyan lehetne jóvátenni. Szerintem mondd el a barátaidnak, hogy bocs, nem akartad őket megbántani és elrontani az estét, de nem tudsz megbocsájtani a csávónak, egyszerűen ezt váltja ki ha meglátod, nem tehetsz róla.

2011. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem jóltetted!

Lett volna rá más alkalma is,hogy béküljön veled! A szülinapodnak nem a békülésről kellett volna szólnia,szóval elég pofátlan,hogy elmert jönni a szülinapodra!

2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!