Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaköltöznétek a párotok...

Odaköltöznétek a párotok szüleihez?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Én azt gondolom,hogy semmi jó nem sülhet ki a dologból. Nő vagyok,és nem szívesen költöznék össze a leendő anyósommal. Megvan az elméletem,hogy miért. Véleményeket és tapasztalatokat várok. Nagyon szépen köszönöm előre is!
2011. aug. 11. 17:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az kemény lesz! Hajrá!(sok jót ne várj)
2011. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Számolj vele hogy a költözés után nem lesz magánéletetek,nemiéletetek se,legfeljebb mehettek a bokorba.Kavarás lesz,és a végén rámehet a kapcsolatotok is.

Tele a gyakori az olyan párokkal akiknek az verte szét a jól mükődő kapcsolatát,házasságát is hogy összeköltöztek a drága szülökel.

2011. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is laktam a párom szüleinél 1 évig! Nagyon rendesek a szülei, nálunk semmi probléma nem volt, nem zavart minket, de a vége felé én akartam már külön jönni.
2011. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi elég fiatalok vagyunk a barátommal, és távkapcsolatban élünk, de szokott ilyeneket felhozni, hogy majd ha egyetemre megyek odaköltözhetek hozzájuk. Én úgy vagyok vele, hogy ha már elmegyek otthonról (ahol mellesleg jól megvagyok) akkor már inkább kezdek saját életet külön, vagy csak a barátommal. Soha nem élnék amúgy az anyóssal, jó fej, de nagyon fukar és ez engem borzasztóan zavar, plusz, ha itt laknék spórolni sem tudnánk mert a barátom ÖSSZES fizetését elszedi, és végül még neki kell könyörögni a pénzért. Egyszer felhozta ő is ezt a költözést, akkor azt mondta nekem, hogy odaköltözhetnék, mert így jó, hogy a párom odaadja neki az összes pénzt, nekem már nem kéne "leadnom". :D Hát ennyiért simán meglennénk egy panelban is ketten:) Szóval soha.
2011. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 ava87 ***** válasza:
100%

Áááá, tuti nem :) Kezdetben eleve nem voltunk valami jó viszonyban, mostanra elfogadtak, meg egész kedvesek is, de megvan nekünk a saját, külön életünk, és ez így teljesen jó.

Én már a saját szüleimmel sem tudnék együtt élni, túl régóta élek ahhoz én már külön.

2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen nem költöznék a párom szüleihez.

Ott aztán nem lenne 1 perc nyugalom sem.

Mindenbe belekötnek, folyton okoskodnak, meg a másik, hogy nem hagynának nekem és a páromnak egy szabad órát sem délután!

2011. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam. Nem jó. Pedig előtte nem volt gondunk egymással. Most annál több. Kényszerhelyzet volt, utólag bánom. Most nem tudom hogy meneküljek.

Ha nem muszáj ne tedd.

2011. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem, remélem sohasem kerülünk olyan helyzetbe, szerencsére van saját lakásunk. Jól kijövök vele, de nagyon különbözőek vagyunk. Évente 2-3 alkalommal találkozunk, mert elég messze lakunk egymástól, de ez így tökéletes. Nem is tőle borulnék ki, hanem a párjától és a két húgától. Őket is szeretem, de hosszútávon, néhány napnál tovább biztosan nem bírnám ki. Mellesleg a saját családommal sem tudnék már együtt élni.
2011. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem költöznék, pedig nagyon szeretem őket. De anyóstól olyan messze, hogy házipapucsan ne tudjon átjönni:D

A saját szüleimnél sem maradnék semmi pénzért, pedig őket is szeretem, de az én életemet én szeretném élni...

2011. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem.És nem azért mert nem szeretem őket, hanem azért, mert felnőtt, önálló emberek vagyunk, akik képesek saját lakást fenntartani.Nem szorulok senkire.
2011. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!