Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaköltöznétek a párotok...

Odaköltöznétek a párotok szüleihez?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Én azt gondolom,hogy semmi jó nem sülhet ki a dologból. Nő vagyok,és nem szívesen költöznék össze a leendő anyósommal. Megvan az elméletem,hogy miért. Véleményeket és tapasztalatokat várok. Nagyon szépen köszönöm előre is!
2011. aug. 11. 17:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én csak "apóssal" élek, de rettenetes, amúgy is egy idióta, még nem is normális. Ha egy mód van rá inkább NE!!! Addig mindenki jó fej amíg csak rövid időre találkoztok. Azzal is számolj, ha te költözöl az ő házukba onnantól neked semmi beleszólásod semmibe, mindent le kell hogy nyelj nekik, mivel az ő házuk.Saját tapasztalat, hidd el. Sajnos mi kényszerből vagyunk itt, nem tudunk jelenleg sem albérletbe menni, venni egy lakást meg mégúgy se. Szóval ha nem muszáj akkor inkább ne.
2011. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: azzal is számolj még hogy ha anyós is van (nekem volt már ilyen is) akárhogy takarítottam újra megcsinálta utánam, mert hogy úgy nem jó. Volt hogy újra elmosogatott mert szerinte nem mostam el rendesen (pff...)

Van kivétel de nagyon ritka, ahogy olvasgatom, hallom. Saját szüleimmel nem akarok együtt lakni már nem még máséval. Szerintem egy háztartásba maximum 2 felnőtt legyen.

Bár nálunk ha a közüzemi dolgok külön lennének, akkor persze lehet jobb lenne egy fokkal, de csak annyi hogy ezen nem lenne legalább vita. sz@r helyzet..

2011. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!