Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:

16:28 rád inkább nem mondok semmit akkor üljél otthon a gubódban ne menj el szórakozni meg semmi aztán 30 évesen gyere rá h egy idegroncs vagy barátok meg csaj nélkül... ennyi...


Hát nem tudom, ilyen hozzáállással, mint a tiéd, szerintem neked nem lesz 30 évesen csajod. ha addig el nem iszod a májad. Namindegy.


Szerintem a kérdés lényege pedig ne az legyen, hogy hogyan KÉRJ a szüleidtől, hanem hogy milyen INGYENES programot találj ki a barátnőddel, mert nagyon szánalmas dolog lenne már a szüleidtől kérni.


Amúgy meg valószínűleg tökmindegy, hogy mit veszel neki, hiszen ha képes voltál a piálást elé helyezni a fontossági listádon, már úgysem lesztek sokáig együtt.


18/L

2011. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 A kérdező kommentje:
nem eléhelyeztem hanem ELFELEJTETTEM
2011. aug. 14. 17:53
 93/112 anonim ***** válasza:
Mit felejtettél el, gyengeelméjű vagy, kaptál pénzt ajándékra, mikor piát fizettél belőle nem derengett kicsit se?
2011. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 A kérdező kommentje:
Az elsőnél még derengett...
2011. aug. 14. 17:56
 95/112 anonim ***** válasza:
én még ilyen hülyével nem találkoztam még mint ezzel a kérdezővel..
2011. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki a csicska hülyegyerek neked még csajod sincs azt itt

magyarázol h el tod képzelni a barátaimat hát nem hiszem mert még

ahhoz is hülye vagy... nem is ismersz de itt beszólogatsz te f.sz.

Vagy te beképzelt csicska álljál le mert semmire fel nagy szád... csak

azért mondom h legközelebb jobban gondold meg kinek szólogatsz be ne

nekem mert rosszul jársz


Ezt az üzenetet a gyakorikerdesek.hu oldalon keresztül küldte neked az

e-mail feladója.


Gratulálok. ezzel is magadat járattad le.

2011. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 A kérdező kommentje:
te jobban járnál ha befognád már végre
2011. aug. 14. 18:00
 98/112 A kérdező kommentje:
csak azért nem ide írtam mert nem itt van a helye a közösben :P de jó h beraktad ide :P beszólsz itt nekem úgy h nem is ismersz ennyit érsz
2011. aug. 14. 18:02
 99/112 A kérdező kommentje:
egyébként nemtom ki járatta le magát ki kezdte a beszólogatást mert nem én...
2011. aug. 14. 18:03
 100/112 anonim ***** válasza:
Igérj meg mindent,jó leszel,tanulsz,elvégzel otthon mindent mondjuk ledolgozod valami házi melóval.Meséld el mennyire imádod a barátnődet és a szíved szakadna meg mert el fog hagyni ha nem adsz ajándékot neki.Végsó esetben viszel valamit orrhonról neki.
2011. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!