Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
94%
Véletlenül hogyan lehet elkölteni a pénzt? Nekem mindig csak szándékosan sikerül. Mindig arra költ az ember, amire akar. Nem vagy te óvodás, hogy ilyen hülyeséget még meg is akarj magyarázni. :)
2011. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap olyan nagy fiú voltál legyél az most is!Mond el őszintén a szüleidnek, hát ha meg szánnak egy kis pénzzel.Ha nem akkor mond meg a barátnődnek az igazat.Ha szeret úgy sem fog ezért el hagyni.
2011. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:
72%
VÉLETLENÜL elköltötted????
2011. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
26%

73%


"na akkor egy hasznos tanács is így a kioktatások után... nem muszáj ám pénzt költened"


Ezt mar reg megirtak elotted. Nem jottel semmi ujjal.

2011. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki egy videót a közös fényképeitekből, vmi romantikus zenével alatta. Plusz mond meg anyukádnak süssetek neki egy tortát. Biztosan szívesen segítene. Nem kell megmdani h nincs pénzed, mond azt plusz ajándék, figyelmesség. Én lány vagyok és sokkal jobban örülnék egy ilyen személyes ajándéknak, mint annak ha vmit vesz nekem a barátom. Ha nem tetszik az ötlet kérj haveroktól, mamától, papától vkitől aki van, aztán add meg. Azt még megcsinálhatod, h összecsórálsz 300 ft-ot és a fenti ajándékok mellé veszel neki egy szál olcsóbb virágot. Pl szegfűt. Azt kijárja ennyi pénz is.
2011. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 A kérdező kommentje:
véletlenül költöttem el mert nem jutott eszembe h kell még :S
2011. aug. 14. 15:18
 27/112 kixy93 ***** válasza:
100%

Te sem rokkannál bele, ha dolgoznál, hidd el :)

Egyébként ez a vacsorakészítés nem rossz ötlet, ennek én is örülnék :)

De akkor tedd meghitté, valahonnan csórj rózsát..:D

Gyújts gyertyákat..:)

Legalább egy pezsit vegyél, főzz finom vacsit, valami gyümitek csak van otthon, mártogassátok csokiba..:P

Szerintem ennek minden csaj örülne, később meg ha lesz pénzed, akkor ne idd el és utólag vegyél neki vmit (:

2011. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
80%
Ha meg ilyen kisfiú vagy még, hogy nem látsz el keddig, ne barátnőd legyen, hanem dajkád.
2011. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
72%

itt volt az egész nyár mért nem mentél el dolgozni?

én tuti nem adnék a szüleid helyébe.

16 évesen már sokkal felelőségteljesebb lehetnél.

a szüleid keményen dolgoznak a pénzért de meg le se sz.rod.

2011. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok, nemkapok a szüleimtől pénzt, max ajándékot (telfont, nyomtató, stb) ezeket ha már ha a régi tönkrement és karácsonyra születésnapra stb... Na az a lényeg, hogy nagyszülőkhöz szoktam eljárni ezt-azt dolgozni, nem koldulni! :D és amiket tőlük kapok rakom félre, mig is van mindenem, ami tárgyilag kell, csajom sajnos még nincs, de ha lesz, én biztos hogy odafigyelnék rá hogy a LEGFONTOSABBRA meglegyen a rávaló! :D Addigis, hát nemtudom, most akkor nem tudsz valami hatalmas ajándékot venni, vegyél egy doboz csokit, és mond el neki hogy mivan, az őszinteséggel jobbanjársz! :D Szerintem:D
2011. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!