Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:

egy üveg bornak én sem örülnék,még ha az csak a vacsora mellé lenne, akkor inkább egy üveg pezsgő mert az sokkal meghittebb.

Nem igazán örülnék annak sem ha a párom anyukája készítené el a vacsorát és azt kapnám ajándékba, nem tetszene a házilag készített torta sem.


Nem vagyok nagyravágyó,még mielőtt letámadnátok, de egy szál virág vagy egy tábla csoki is többet ér.


Nem hiszem el, hogy egy nyomorult 500 Ft-ot nem tudtál volna elrakni és a csajra rászánni. Egy jobb minőségű táblacsokit kifutott volna.

2011. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdemelsz pénzt,nem érdemelsz barátnőt.Felkéne először nőni az ilyen dolgokhoz...

A boros vitáról annyit,hogy én sem örültem volna 16 évesen ha vacsinál előkerül vm alkoholos ital...

18/L

2011. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 A kérdező kommentje:
Pezsgőm nincs, borom van. Neki sztem mindegy, nem szokott sokat inni csak egy kicsit. Meg különben is ez tényleg jó bor, Shiraz.
2011. aug. 14. 15:59
 54/112 anonim ***** válasza:
Az a tiéd, vagy a szüleidé?
2011. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 A kérdező kommentje:
Nem vok gazdag elkényeztetett kölyök de fogok dolgozni eleget felnőtt koromban most van jobb dolgom is -.-
2011. aug. 14. 16:02
 56/112 A kérdező kommentje:
Az enyém az a bor!!!
2011. aug. 14. 16:02
 57/112 A kérdező kommentje:
Am nem a bort kapja csak az is előkerül :P Érted romantika ilyesmi. Nem is adnám neki mindet oda ez az utolsó üveg :D :D
2011. aug. 14. 16:07
 58/112 anonim ***** válasza:
97%

most van jobb dolgom is -.-

igen:

-pia

-pénzszórás

-kábítószer..


na igen sok dolgod lehet te elkényeztetett görcs.. -.-"

2011. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
100%
Te kis önző , önts neki egy pohárral, aztán rakd el az üveget, sőt mondok jobbat, idd meg a többit és büfögd el neki, hogy mennyire fontos neked, hogy mennyit spóroltál a szülinapjára, és hogy mindenedet odaadnád érte.
2011. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
100%
van jobb dolgod is?? arra nem gondolsz hogy segits a szüleidnek azzal hogy ne kunyizz egyfeszt?? mekkora egy sz@r alak vagy b+..remélem kivág a barátnőd..még arra is lusta vagy hogy elmenj dolgozni...ilyen idősen már nyári munkára igazán mehetnél nem esne le a karikagyűrű az ujjadról....bulizni még tudsz attól....nekem van hogy buli után egyből melózom.....és nem napi 8órát..és kibirom..és miért?? hogy segitsek otthon..kérnék nekem is adnának...de nem vagyok olyan semmirekellő!!!!
2011. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!