Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
 71/112 anonim ***** válasza:
inkább örülj, hogy kérhetsz és adnak.
2011. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 anonim ***** válasza:
mi az h nemtartja el??? az eltartás kicsi szivem nem abból áll hogy piára meg hasonlóakra adjanak hanem hogy a napi betevőidet megadják....ruha, étel hasonlok, buli is belefér....de vannak határok amiket ezekből kiindulva te elég rendesen túlléptél...te h*lyébb vagy mint gondoltam...
2011. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
A szüleid már adtak pénzt a barátnőd ajándékára, nem kötelességük kétszer adni.A hülyeségedet betudom, hogy 16 vagy, a stílusodat viszont nem. Örülj, hogy tanulsz és nem kell nyáron dolgoznod, ha szeretnél valamit, de ezt ne vedd természetesnek.
2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem természetes, hogy te elvárod, hogy mindent fizessenek helyetted! nem 10 éves vagy. szerintem nevetséges, hogy tőlük kérsz pénzt a barátnőd szülinapjára, ahelyett, hogy beosztanád a zsebpénzedet.
2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 A kérdező kommentje:

Igen az olyan családokban ahol nincs mit enni elhiszem h a 16 évest is elküldik dolgozni! De aki nem áll olyan rosszul most vettünk új autót pl. nehogy már egy bulira kuncsorognom kelljen -.-

Amelyik szülőnek van mit adnia de nem ad az önző!! Az önzőség meg nem szép dolog.

2011. aug. 14. 16:20
 76/112 anonim ***** válasza:
100%
nah jó én befejeztem ez télleg egy ökör :D
2011. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 A kérdező kommentje:
Ja adtak pénzt épp hogy csak adtak az ajándékra meg a bulira 5öt összesen!!!! Szal nem adtak olyan sokat ezt is úgy kellett ki kuncsorognom
2011. aug. 14. 16:23
 78/112 anonim ***** válasza:
T nem vagy tisztában a dolgokkal...És valóban elkényesztetett vagy ahogy már írta vk.
2011. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:
aztaqrva, te egy rohadtul elkényeztetett kis hülye gyerek vagy. :DDD remélem 40 évesen is elvárod majd, hogy mindent kifizessenek helyetted.
2011. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 A kérdező kommentje:
ja én is befejeztem csak felhúztatok az álszent dumával
2011. aug. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!