Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
 81/112 anonim ***** válasza:
gratulálok, ha sikerült elinnod egy este 5 ezret... szerintem ez bőven elég egy bulira + ajándékra. még hogy nem vagytok gazdagok.
2011. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 anonim ***** válasza:
68%

Hát nekem most a dolgom a tanulás de mindenki magából indul ki 16:09es :P


-Na idefigyelj te kis taknyos!

Én nem ittam még soha mert szernittem nincs értelme ilyen szarságokra költeni

-nem cigiztem soha még ki sem próbáltam mert undorodom tőle.

-nem hagynám cserbe a barátnőmet!

-és soha nem kérnék a szüleimtől!


Úgyhogy fogd be azt az elkényeztetett szádat te kis beképzelt nagyszájú kis csicska!


17/F

2011. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 anonim ***** válasza:
83%
ezaz uccsó:D de sztem ezeket mi gondoljuk rosszul...mind a 60 vhány kommentelő..és a mi kis királyfiúnknak van igaza :)...xD
2011. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 A kérdező kommentje:
Ti is azt gondoljátok amit én csak szeretitek nyomni itt az álszent dumát... ha azt látnám magam körül h minden 16 éves melózik akkor igazatok lenne de nagyon nem ezt látom!
2011. aug. 14. 16:32
 85/112 anonim ***** válasza:
100%
haggyad.. de én nagyon utálom már az ilyen elkényesztett beképzelt taknyosakat. egyszerűen hánynom kell tőlük.
2011. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 A kérdező kommentje:
16:28 rád inkább nem mondok semmit akkor üljél otthon a gubódban ne menj el szórakozni meg semmi aztán 30 évesen gyere rá h egy idegroncs vagy barátok meg csaj nélkül... ennyi...
2011. aug. 14. 16:35
 87/112 anonim ***** válasza:
100%
nyisd ki a szemed, elég sok 16 éves melózik már, legalább nyaranta. valaki suli mellett is.
2011. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
100%
Ne rajtunk húzd fel magad öcsi, hanem a szüleiden, akik majd körberöhögnek jogosan.Az ő barátnőjük vagy a tiéd, így is már szponzorálták az ajándékot. Kíváncsi lennék, hogy majd később, mikor ők megszorulnak, te mennyivel fogod támogatni őket. A barátnődnek pedig mond meg, hogy sorry, de hát a pia mégiscsak fontosabb.
2011. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
100%
bulizni kell...mértékkel, és nem ugy hogy elvered a szüleid pénzét -.-"
2011. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 anonim ***** válasza:
79%

16:28 rád inkább nem mondok semmit akkor üljél otthon a gubódban ne menj el szórakozni meg semmi aztán 30 évesen gyere rá h egy idegroncs vagy barátok meg csaj nélkül... ennyi...


-Tévedsz te kis taknyos.

Van barátom. És tudod mennyi? bevallom 7. És miért csak ennyi? mert ők nem isznak nem drogoznak.. és mert megbízok bennük.


gondolom neked milyen barátaid vannak el tudom képzelni..

2011. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!