Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
 61/112 anonim ***** válasza:
Képzeld én 17 évesen tudok nyári munkát vállalni. Kaphatnék zsebpénzt, nem mennénk csődbe, de nem kapok, pont azért, hogy megtanuljam már most, hogy be kell osztani a pénzt. De örülök, hogy ilyen viccesen tudod előadni, hogy már elittad a szeptemberi zsebpénzedet is augusztus közepén.
2011. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/112 A kérdező kommentje:
Hát nekem most a dolgom a tanulás de mindenki magából indul ki 16:09es :P
2011. aug. 14. 16:11
 63/112 A kérdező kommentje:
Jajj nem kell drámát csinálni abból h ha vki jól akarja érezni magát és nem gürcölni már 16 évesen! Úgy írjátok ezeket mintha minden 16 éves melózna!
2011. aug. 14. 16:12
 64/112 anonim ***** válasza:
100%
nyáron tanulsz?? xD hihető.....lusta d.sznó
2011. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/112 anonim ***** válasza:

Húúú kiapám, a csaj helyében úgy otthagytalak volna már mint a sicc. És nem azért mert ennyi nincs benned hogy félretegyél egy ezrest a barátnődnek ajándékba, hanem a stílusod miatt. Kis nyálas p öcs vagy te még, és ilyenekkel jössz hogy nem kell dolgoznod mert jobban álltok anyagilag. Egy értelmesebb 16 éves felfogja hogy a nyárba belefér egy kis diákmunka is. Meg milyen duma hogy a csajnak mindegy mit iszik majd, meg amúgyse adnád neki a bort mert az az utolsó? ne csodlkozz ha rövidtávon otthagy a lány.


Egyébként meg vidd el piknikezni. Egy pokróc, 2 pohár, valami kaja, jó idő van, kiültök egy parkba és megeszitek. Pénzbe se került, ő is örült neki. Esetleg vigyetek ki frizbit, vagy labdát, menjetek bicajjal. A közös program a lényeg.

2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/112 anonim ***** válasza:
itt nem arról van szó hogy halálra dolgozd magad...hanem hogyha kell pénz keresd meg magadnak és ne másoktol kéregess!!!
2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 anonim ***** válasza:
nekem nem úgy tűnik, hogy agyon tanulod magad augusztusban. ez így is van rendjén, de akkor ne gyere itt azzal hogy neked az a dolgod.
2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/112 A kérdező kommentje:
A szüleimtől kérek nem idegenektől ne b.sszatok már fel!!!
2011. aug. 14. 16:15
 69/112 A kérdező kommentje:
ha a szüleim adnak az nem kéregetés meg koldulás hanem az h eltartják a gyereküket ami így van rendjén!!! Az a rossz szülő aki nem tartja el a gyerekét!
2011. aug. 14. 16:16
 70/112 anonim ***** válasza:
egyre megy ;)....
2011. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!