Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lányként nem örültem volna egy üveg bornak.Keress a neten valami ötletet saját készítésű ajándékok közül, tortát pedig süssél anyukáddal.
2011. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 kixy93 ***** válasza:
69%
Utolsó, 17 éves lány vagyok és én örülnék ennek az ajándéknak, viszont egy saját készítésű ajándéknak hmm..fiútól?:D Aki a pénzére nem tud figyelni? Na ne röhögtess már..milyen ajándék lenne abból?:D
2011. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 kixy93 ***** válasza:
56%

Egyébként meg nem a bort adja ajándékba.. -.-

Hanem a vacsorát, ahol lesz vörösbor is, amit közösen isznak majd meg..

2011. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 anonim ***** válasza:
Talán megérdemli a pofavágást a lánytól. Viszont nem hiszem, hogy 16 évesen értékelni tudná a jó bort.
2011. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 kixy93 ***** válasza:
61%

Annyira lenézitek a 16 éves lányokat, basszus..

Miért ne tudná értékelni? Együtt fogyasztja el a szerelmével, romantikusan, gondolj már bele, nem pont a bor a lényeg..

2011. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem a bor a lényeg miért kötekedsz, valaki írta, hogy jó ötlet egy üveg bor, nem mintha az ingyen lenne. Örülök, hogy te borszakértő vagy, de ne akard bemesélni, hogy ez általános.
2011. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 kixy93 ***** válasza:

cccc.. nem vagyok borszakértő :D

Csak egy egyszerű 17 éves lány..és tudom, hogy minek örülne egy velem hasonló korú csaj..és ennek a vacsinak biztosan :)

NEM A BORON VAN A HANGSÚLY!

2011. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 kixy93 ***** válasza:
Ő írta, hogy van otthon bora, olvass már vissza -.-
2011. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
Arra az esetre, ha semmi pénzt nem sikerül szerezned, szerintem süss neki egy tortát és írj egy szép szerelmes levelet amit dobj bele a postaládájába. De olyat írj, hogy meghatódjon! :) Meg esetleg vegyél neki egy szál rózsát, az csak párszáz Ft.
2011. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:

Remélem a szüleid egy fillért nem adnak neked, legalább fél éivig. Látszik hogy egy gazdag elkényeztetett kölyök vagy....nem szorultok arra hogy dolgoznod kelljen? ez nem arórl szól, hanem arról hogy a hozzád hasonló ovis kölykök megtapasztalják, hogy a szüleid mi minent tesznek azért a pénzért, amiből te leiszod magad a sárga földig.

De ezt a hozzád hasonlók úgyse értik meg amíg el nem költözöl és saját kasszán nem élsz ;)

Süss neki sütit, tortát, vagy vidd el valami szép helyre.

2011. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!