Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen paraméterekkel lehet...

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem egy ilyen népszerű férfinál?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, még nem voltam férfival. A középsuliban beskatulyáztak egy könyvmolynak, mivel fontos volt nekem a tanulás, utána pedig már csak ennek éltem, mivel a férfiaknál soha nem volt sikerem. Külsőre átlagos vagyok, barna középhosszú haj, szemüvegem van, sminkelni minimálisan szoktam. próbálok már csinosabban öltözködni, de amúgy eléggé beleolvadok a tömegbe. Munkahelyemen van egy partner cég akitől mindig bejár az a férfi aki nekem tetszik. Ő magas, napbarnított, izmos testalkatú, divatos ruhákba jár, szép kocsija van, olyan akire csak úgy tapadnak a jó nők. Tudom így elsőre nagy falat, de úgy érzem beleszerettem. Mit tegyek, vagy egyáltalán lehet nála esélyem?
2011. aug. 15. 15:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
50%

Hú, de le lettem pontozva, csak mert leírtam az igazságot...


Attól még, hogy hitegetitek a kérdezőt, nem lesz jobb helyzetben és nem fog változni az élete. Ha 29 évesen (a mostani hozzáállásával, külsejével) nem talált magának pasit, később sem fog. Ezt el kéne fogadni.


Vagy sürgősen változtat, vagy marad a magányos, álmodozós kis élete.


De ti nyugodtan hitessétek el vele, hogy eljöhet még érte a herceg fehér lovon...

2011. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
72%

utolsó vagyok

az kimaradt, hogy nem kell nagy "beruházásokat" tenni, csak amennyi tőled kitelik, vagy amit tudsz ezekre szánni, sok apró dolog. :)

2011. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
77%
elsőre inkább egy jobban hozzádillő pasi kéne. így a leírtakból nekem az jön le hogy ő egy menő konditermes, szolizós pasi aki tisztában van vele hogy jó pasi és gondolom meg is kaphat minden nőt. te meg egy naiv szűz lány vagy(nem sértésből mondom) akinek semmi tapasztalata nincs a férfiakkal. persze ha flörtöl veled akkor azt mondom oké esetleg, de ha nem is veszel rajta semmit észre akkor valószínű nem jössz be neki. ha nagyon meg akarod szerezni akkor flörtölj vele, ez az egyetlen módja. viszont ha kezdő vagy akkor gondolom ez sem lesz egyszerű.
2011. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
89%

Így nincs esélyed.

Én is ilyen voltam, a középsuli legmenőbb srácát szerettem. Ő rá se nézett egy szemüveges, pattanásos, fogszabályzós, idétlen anyuci stílusát tükröző ruhájú csajra.

18 éves koromig nem voltak barátaim, szinte mindenki csak piszkált. Csóró a családom is, nem volt akkor még se tv-nk, se számítógépünk, nem tudtam pénz nélkül sehova se menni, maradt a könyvtár. aztán elegem lett, és meg akartam változni. 1 év alatt hoztam össze, akkor lett netünk, és nézegettem az ilyen "jó" csajokat, milyen cuccokban járnak stb. és a turkálókból meg a vásárokból olcsón olyanokat szerváltam. elkezdtem megnézni azokat a filmeket amikről mindenki beszélt, összehaverkodtam 1 csajjal, aki nagyon bulizós volt és mindenhova vele mentem. Elsőnek olyan volt, mintha "megerőszakolnám" magam, nem tetszett, de aztán megszerettem és végül én igényeltem hogy menjünk. Nem vagyok most sem műnő póthajjal, és műkarmokkal, de kitűnök a tömegből. azóta volt több pasim is, fullosak, csak többnyire én untam rájuk, mert bár mostmár jó nőnek tartanak (és a külsőm alapján talán butának is, nem tudom) de nekem nemcsak fűrészpor van a fejemben, és nem voltak hozzám elég műveltek. Eshetsz te is ebbe a hibába, hogy eléred ezt, aztán mégsem passzoltok össze...

Azt tanácsolnám, ha bírod a kontaktlencsét, és szebb tőle az arcod cseréld le a szemüveged, sminkeld magad(igen! rengeteget dob a megjelenésen egy jó smink) .HA jó az alakod ne szégyeldd megmutatni, bátran vegyél fel kivágottabb ruhákat (vannak szép, nem közönséges darabok :)) Legyél bátor, mosolyogj, menj oda hozzá, beszélgess, ha viccelődik tehetsz finom kis kétértelmű megjegyzéseket is (aki olvasott, annak könnyen megy a játék a szavakkal).

le kell nyűgöznöd valamivel, és hagyni hogy ő keressen, onnantól már szabad az út....

hidd el, a siker kulcsa 2 szó: akarni, és cselekedni :D

21/L

2011. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Az esetedben jön(né)nek jól a fiúbarátok, akik építhetnék az önbizalmadat. Tedd fel magad egy társkereső oldalra, hogy barátokat keresel. Nem muszáj kapcsolatba bonyolódni velük. A bókok sokat fognak dobni az önértékeléseden.
2011. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
van egy szűz barátnőm , ő már elmúlt 30 és még sosem volt barátja,nem volt férfivel. egy nagyon aranyos, kedves, helyes nő. akárkit bemutattam neki mindig kifogásokat keresett,nem jött be neki az illető. álladóan elérhetetlen pasikért van oda. szerintem ez valami védekezési mechanizmus, hiszen tudat alatt tudja hogy abból úgysem lesz semmi. te is szerintem így vagy. eddig nem volt senkid most hirtelen a cég legmenőbb pasija kell, ez nagyon nagy ugrás lenne neked. nem azért mondom hogy elkeserítselek de tényleg egy jobban hozzád illő kis könyvmoly pasi kéne elsőnek legalábbis.
2011. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
54%

"...álladóan elérhetetlen pasikért van oda. szerintem ez valami védekezési mechanizmus, ..."


Szerintem ez nem ilyen áttételes csak szimplán lúzer az ilyen.

Én is ismertem egy csajt aki az első húszas éveit így húzta le, de aztán rádöbbent, hogy vakvágányon van.

Van akinek nem jön a felismerés és "úgy marad".

2011. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
77%

En a helyedben azt mondom felejtsd el, lehet csak ki fog hasznàlni és ez rettentõen fàjdalmas lenne neked. Az önbizalmad lehet teljesen elveszited.

Jàrj tàrsasàgba és megtalàlod,aki hozzàd való!

2011. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
77%

legjobb barátom minden lány szerint "A Pasi", ő is elég "nagy falatnak" tűnhet, ahogy te fogalmaztál.

a barátnője egy amolyan "átlagos lány".. itt is téged idéztelek, mert ez csak a nagy tömeg szerint átlagos, a hapsi számára Ő a Nő! szemüveges ő is, minimális smink, tanulás mindenek felett..


szóval szerintem nem kell félned az esélyeidtől! a lényeg, hogy HIDD EL MAGADRÓL, hogy képes vagy megszerezni őt, mert ha te sem tartod magad "méltónak" rá, ő sem fog. ha ez meg van, ne felejtsd el ezt valahogy tudatni. tudod, olyan nőcisen; küldd a jeleket, miegymás!


sok sikert!

aztán írj, hogy mi lett! :)

2011. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveggel mi a helyzet? Szereted hordani? Jól áll? Ezt azért kérdezem, mert én évekig hordtam, nagyon zavart, majd kontaktlencsére váltottam és azóta szinte kinyíltam. Bátrabban sminkelem, vagyis kihangsúlyozom a szemem, szeretek az emberek szemébe nézni. A szemezés amúgy jó trükk és a széles mosoly. Gyakorold a tükörben :-) Nem nárcizmus, én is sokat nézegetem magam, tanul belőle az ember. Most már nagyon kíváncsi lennék ,hogy nézel ki. Úgy könnyebb volna tanácsot adni.
2011. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!