Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen paraméterekkel lehet...

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem egy ilyen népszerű férfinál?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, még nem voltam férfival. A középsuliban beskatulyáztak egy könyvmolynak, mivel fontos volt nekem a tanulás, utána pedig már csak ennek éltem, mivel a férfiaknál soha nem volt sikerem. Külsőre átlagos vagyok, barna középhosszú haj, szemüvegem van, sminkelni minimálisan szoktam. próbálok már csinosabban öltözködni, de amúgy eléggé beleolvadok a tömegbe. Munkahelyemen van egy partner cég akitől mindig bejár az a férfi aki nekem tetszik. Ő magas, napbarnított, izmos testalkatú, divatos ruhákba jár, szép kocsija van, olyan akire csak úgy tapadnak a jó nők. Tudom így elsőre nagy falat, de úgy érzem beleszerettem. Mit tegyek, vagy egyáltalán lehet nála esélyem?
2011. aug. 15. 15:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Sok ilyen barátnőm volt, mint Te. Egyik se komoly kapcsolat, csak baráti szintű. Mégis sokat tudtam nekik segíteni, mert mellettem nőnek érezték magukat. Elmondták mi szokott lenni a legfőbb problémájuk, gondjuk-bajuk, és mára már mindegyik párkapcsolatban él. Mindez köszönhető annak, hogy meg tudtam nyitni őket a világ számára. Neked is kéne egy ilyen empatikus barát, aki felvértezz elég önbizalommal és elvezet az élet útvesztőiben.
2011. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
75%
Lehet nála esélyed.
2011. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat és a tanácsokat!
2011. aug. 15. 17:33
 44/44 anonim ***** válasza:

*álladóan elérhetetlen pasikért van oda. szerintem ez valami védekezési mechanizmus


16.20 vagyok, aki a fórumot ajánlotta.

A fenti mondat teljesen igaz, ezt a jelenséget már leírták pszichológusok is. Ebbe a csapdába még nem szűzek is könnyen beleesnek, de az a normális, ha bizonyos életkorig (huszas évek első fele) kinövi az ember.

A baj az, hogy a kapcsolatokat tanulni kell (hogy képes legyél működőképes kapcsolatot fenntartani), és ezt elméletben nem lehet, csak kudarcokon át. A kudarctól meg fél az ember. De erre nem az a megoldás, hogy kerüljük a kudarcot és bele se kezdünk, hanem az, hogy megtanuljuk elviselni és utána elölről kezdjük az egészet, újra meg újra.

Te annyira félsz a kudarctól, hogy inkább elviseled az egyedüllét negatívumatit (mellesleg könnyen meg lehet szokni, bele lehet süppedni, még nem szűzként is!, csak TUDNI kell ésszel, hogy ez akkor sem jó, ha nem érzed elviselhetetlennek), minhthogy megkockáztasd, hogy megsérülsz.

Ez normális hozzáállás - a tizes évek közepéig/végéig, utána túl kell tudni jutni raja, és merni kell kockáztatni.

Kb. ennyi.


Amit javasoltak, hogy előbb próbálkozz egy átlagos pasival, veszítsd el a szüzességed és utána repülj rá erre a nagyobb falatra szerintem nem működik, mert SOHA nem azzal van a probléma, hogy az ember nem talál egy olyan pasit a diszkóban/kocsmában, akinek egyetlen óra leforgása alatt szétrakhatná a lábát. A problémát azok a GÁTLÁSOK okozzák, amik megakadályozzák azt, hogy te nyiss a férfiak felé. Ezeket a gátakat kell megszüntetni minél előbb.

2011. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!