Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen paraméterekkel lehet...

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem egy ilyen népszerű férfinál?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, még nem voltam férfival. A középsuliban beskatulyáztak egy könyvmolynak, mivel fontos volt nekem a tanulás, utána pedig már csak ennek éltem, mivel a férfiaknál soha nem volt sikerem. Külsőre átlagos vagyok, barna középhosszú haj, szemüvegem van, sminkelni minimálisan szoktam. próbálok már csinosabban öltözködni, de amúgy eléggé beleolvadok a tömegbe. Munkahelyemen van egy partner cég akitől mindig bejár az a férfi aki nekem tetszik. Ő magas, napbarnított, izmos testalkatú, divatos ruhákba jár, szép kocsija van, olyan akire csak úgy tapadnak a jó nők. Tudom így elsőre nagy falat, de úgy érzem beleszerettem. Mit tegyek, vagy egyáltalán lehet nála esélyem?
2011. aug. 15. 15:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nincs sok esélyed.


Nem azt mondom, hogy közönségesnek kell lenni meg 10 centis rózsaszín műkörmökkel kell járni, (sőt..) de a leírásod alapján egy unalmas, szürke egér lehetsz. Ilyen nőt még sok átlagos pasi sem nagyon szeretne, nemhogy egy kifejezetten jó pasi.


Én a helyedben elkezdenék változtatni magamon.

2011. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
79%
A legfontosabb, hogy maradj önmagad. Ha elkezdesz másokat majmolni, akkor elveszíted a személyes varázsod. Elég pár, mélyről jövő pillantás, egy szép mosoly és ha tetszel neki, akkor úgyis lépni fog. Ha pedig mégse, akkor se szomorkodj, mert akkor biztos nem érdemelt volna meg Téged és valahol máshol vár rád az igazi. Ez nem üres frázis, hidd el így van. Lehet, hogy éppen ott van körülötted, de Te se veszed észre, mivel ő is "beleolvad a tömegbe". Próba, cseresznye. ;)
2011. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs!

Bocs tudom nem ezt szeretted volna hallani.


Persze 100%-ra vakon nem lehet ilyet mondani szóval úgy vedd, de tudod a társas kapcsolatokat is tanulja az ember és gyakorolni kell ezt is, te pedig te kihagytad és könyvmolykodtál így nem szereztél meg alapvető társas képességeket.

Olyan csak a gagyi romantikus filmekben és a naiv tinilányok rózsaszín ködös képzelet van, a csúcs szuper pasi megtalálja a csiszolatlan gyémánt lányt.

Hát az élet legtöbbször nem így működik!

Miért nem keresel előbb egy könnyebb fajsúlyú, hozzád hasonlóbb pasit elsőnek?


Tudom, most a naivák lepontoznak... :)

2011. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
tudom, hogy kissé szürke egér típus vagyok, de mivel lehetnék feltűnőbb a férfiak számára is?
2011. aug. 15. 16:08
 15/44 anonim ***** válasza:
86%
ha így állsz hozzá, hogy Te csak egy átlag kis szürke egérke vagy, akkor ez a mimikádon, mozdulataidon is látszik, az egész testbeszéded egy rakás szerencsétlenséget tükröz, akkor nyilván nem fog észrevenni. Ezen kell változtatnod és elhinni, hogy nem csak a külső számít, mellesleg lehet, hogy pont az ilyen csajokra bukik. Nem tudhatod előre.
2011. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja itt az oldalon is olvastam pont nemrég hogy valami fiatalabb fiú írta, hogy ő odafigyel a testére meg ilyen tipikus jó pasinak tartják de neki nem jönnek nagyon be a műcsajok. Szóval előfordulhat. Bár én ismerek több ilyen gazdag, jó pasit (nekem amúgy nem jönnek be, legalábbis külsőre az ilyenek), de nekik mindnek kirakatbarátnőjük van (ha van). Szóval esélyed az lehet ugyan, de ne éld nagyon bele magad.
2011. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
59%
Olvasd már el,ha van időd Dean R. Koontz-tól a Virrasztók-at!
2011. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
60%
Egy fullos pasinak is bejöhet egy átlag csaj, csak az a kérdés, mennyire valós a kérdés? Ugyanis azzal semmi baj, ha vki 29 évesen még szűz, sokkal inkább azzal van baj, hogyha egy fullos pasit "szemel" ki magának, azzal az eséllyel ósem számolva, hogy dobni fogja 1 nap után?! :)
2011. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
77%
És ha meleg? :D
2011. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
79%

Ebben a férfiaknak feltűnés témában kezd el divat lapokat olvasni és blogokat, mert ha így magad próbálsz neki futnia témának jó eséllyel röhej lesz a vége. Könnyű mellényúlni ha nincs érzéked hozzá.


Mindig válaszd a közép utat és per pillanat a mostani kiszemeltbe azért ne éld bele magad.

2011. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!