Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen paraméterekkel lehet...

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem egy ilyen népszerű férfinál?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, még nem voltam férfival. A középsuliban beskatulyáztak egy könyvmolynak, mivel fontos volt nekem a tanulás, utána pedig már csak ennek éltem, mivel a férfiaknál soha nem volt sikerem. Külsőre átlagos vagyok, barna középhosszú haj, szemüvegem van, sminkelni minimálisan szoktam. próbálok már csinosabban öltözködni, de amúgy eléggé beleolvadok a tömegbe. Munkahelyemen van egy partner cég akitől mindig bejár az a férfi aki nekem tetszik. Ő magas, napbarnított, izmos testalkatú, divatos ruhákba jár, szép kocsija van, olyan akire csak úgy tapadnak a jó nők. Tudom így elsőre nagy falat, de úgy érzem beleszerettem. Mit tegyek, vagy egyáltalán lehet nála esélyem?
2011. aug. 15. 15:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Ha 29 évig egyetlen férfi sem volt méltó hozzád, ez sem fog összejönni. Nézz szembe a tényekkel, képtelen vagy hús-vér férfiakkal kapcsolatot kialakítani, látatlanba szeretsz bele emberekbe (szeretni akkor lehet valakit, ha ismered tetőtől talpig, ha nem ismered, akkor max. abba az idealizált álomképbe vagy szerelmes, akit elképzeltél magadnak), de soha nem lépsz tovább.

Fordulj pszichológushoz, hogy ki tudj törni ebből a helyzetből, mert ebben a korban baromi nehéz párt találni, és később még nehezebb lesz. Ha akarsz valaha családot, gyereket, minél előbb "meggyógyulsz", annál nagyobb esélyed lesz. Ha nem kérsz segítséget, 5 év múlva találkozunk ugyanitt, ugyanezzel a problémával.

Az Indexen van egy "Segítség, szűz vagyok!" c. fórum, ami a felnőttkori szüzesség problémájával foglalkozik, bár elsősorban férfiak vannak ott, és a nőket nem is veszik komolyan (nem véletlenül szüzek), de hátha veled kivételt tesznek. 70000 (nem tévedés, 70 ezer) hozzászólás érkezett 10 év alatt. Tanulságos.

2011. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
86%
beszélgess vele, szerintem nem csak a külső a döntő ilyenkor (persze az is fontos, de ha eleve igényes, viszonylag szép nő vagy akkor nagy gond nincs) sokkal fontosabb hogy egyezik e az életfelfogásotok, életviteletek. mert pl ha ő egy bulizós nagy társasági ember te meg mondjuk egy otthonülős nyugis akkor előbb utóbb ez nagy gondot fog okozni. de ez csak egy példa volt. lehet millió ok hogy mégsem jön be a dolog. én is voltam úgy hogy nagyon tetszett egy pasi , párszor beszélgettünk és még akkoris nagyon vonzódtam hozzá de amint jobban megismertem beleláttam az életébe rögtön rájöttem hogy ez nem nekem való.
2011. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
86%
észrevett már? látod rajta h tetszel neki? kezdeményezett? mert ha átnéz rajtad,akkor hiába is kelletnéd magad,nem ér semmit. sztem ne álomvilágban élj,inkább azt próbáld észrevenni,aki érted van oda :))
2011. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
munka ügybe ha kell akkor beszélünk, de különösebben nem vettem észre rajta semmi pluszt.
2011. aug. 15. 16:23
 25/44 anonim ***** válasza:
79%

Hú, hát ezt a kérdést mintha csak én írtam volna.

Válaszom sajnos nincs, de talán jobb érzés, ha megtudod, hogy nem vagy egyedül. :)

26 éves vagyok, sosem volt senkim, szürke kisegér vagyok, mindig csúfoltak... Nem tudom, mi lesz velem. :(

De én azt mondom neked, hogy miért ne lenne esélyed? Próbáld meg! :) Drukkolok!!

2011. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Minden nő sokat akar markolni, de keveset fog. Legyél óvatos, először jobb megismerni, mint máris az esküvői harangokat kongatni a fejecskédben. Kívülről lehet valaki makulátlan, de ugyanakkor a személyisége lehet egy oltári bunkóé. Meg akinek mindene megvan, azzal hamar elszalad a ló és többségük beképzeltté válik. Azt hiszi mindent megkaphat, így az olyan nőknek van esélyük hosszútávon, akik nem omlanak egyből a karjaikba. Hidd el, többre becsülik azt a nőt, akinek van tartása, nem egy céda. Amúgy következtetsz, vagy biztosra veszed, hogy tapadnak rá a nők? Mert lehet, hogy ez tartja vissza a legtöbb nőt, hogy milyen jól néz ki, biztos van egy csomó barátnője. Holott ez nem csak áldás, hanem átok is lehet. Sokan ugyanis félnek az ilyen pasiktól, akik emiatt magányosan élnek, mint ahogyan azt gondolnák róluk. Szóval, ismerd meg, mielőtt komolyabban belezúgsz, még akkor is, ha elmúlik a rózsaszín köd ezután. A szüzességed olyasvalakinek ad, akinek nem csak trófea, hanem társ is lehetsz. Hidd el, ha rossz az első tapasztalat, akkor még inkább be fogsz zárni a világ felé.
2011. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem akkor lehet esélyed, ha már eddig is volt köztetek valami kontaktus a köszönésen kívül. Ha beszéltek, viccelődtök egymással akkor bármi lehet.


De ha esetleg odajár már hónapok óta és még egymáshoz sem szóltatok, akkor már nehezebb a dolog.


A legjobb ha vidám, mosolygós vagy! Az öltözködés az csak egy dolog, attól hogy jó ruha van valakin, még nem jelenti hogy vonzó is.


Egyébként is csak akkor érdemes stílusban, ruházkodásban változtatni ha belső igényed van rá, ellenkező esetben feszengeni fogsz, nem érzed jól magad és ez meg látszik.

2011. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell, hogy ezentúl elkezdj cicababaként öltözködni, nem kell lefeküdnöd egyből valakivel azért, hogy legyen tapasztalatod.

De!

Próbálj meg kicsit változtatni magadon, úgy hogy ki tűnj a tömegből, de ez mégse legyen közönséges és tucat. Nem egyszerű.

Először próbálj meg hajszínt váltani, vagy csak menj el fodrászhoz és csináltass más frizurát. Egy kicsit foglalkozz magaddal pl kozmetikai kezelések.

Menj el vásárolni, olyan ruhákat amik közel állnak a stílusodhoz, jól érzed magad bennük, de ne úgy ahogyan minden második lány/nő manapság. Ha irodában dolgozol és van egy megszabott viselet akkor ahhoz öltözz. Csak egy pl. ha eddig kosztümben dolgoztál akkor vegyél egy fekete nadrágot vagy szürkét, dobd fel egy színesebb (de mégsem neon színű) blúzzal, és pár kiegészítővel. Ilyen kis apró változások amik kellenek.


Azt nem hinném, hogy szerelmes vagy, hisz nem is ismered, csak rettenetesen tetszik valaki, főleg ha még kapcsolatod sem volt. Nem mondom, hogy nincs esélyed, de szerintem először egy "kisebb falattal" birkózz meg. Szerezz tapasztalatot a randizás terén. (és hangsúlyos, hogy ettől még nem kell odaadnod magad az első valakinek akivel találkozol). Ismerkedj, járj el szórakozni, pl moziba, randizz....


Ezt a srácot is meg kéne előbb ismerni, mert lehet hogy nagyon szuper pasi külsőleg, de belül pedig egy 0. Lehet, hogy nem is tudnál miről beszélni vele, lehet hogy párkapcsolatok termén bunkó, vagy megbízhatatlan. Nem minden a külső!!!

2011. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
93%

szerintem előbb egy átlagos pasit kéne leakasztanod, akivel elveszted a szüzességedet, és utána próbálkozz a kiszemelt pasival. Mivel szűz vagy, ha netán elhívna randira, akkor is csak bénáznál meg úgy is viselkednél mint egy szűz lány, az meg nem éppen vonzó egy férfi szemében (kivéve ha annyira vallásos, hogy kifejezetten ártatlan nőt keres, de a pasi leírásából ítélve nem éppen ez a kategória)


Most gondold el, milyen férfit választottál magadnak? aki a külsőségeket eléggé előtérbe helyezi. Barna bőr (gondolom szoli is van benne jócskán) szép kocsi (nyilván mert ad a megjelenésére) divatos öltözködés... Ez mind azt mutatja, hogy ad a külsőségekre, és az ilyen hapsi a nőjétől is ezt várja, ergo te nem jöhetsz számításba, még ha a szűzies viselkedésedet nem is vesszük figyelembe.


Megjegyzem nekem már az ilyen hapsik nem kellenek, ránézésre sem. Én jobban szeretem azt aki inkább spórol mint új kocsit vegyen, és ne járjon szoliba, mert nevetségesnek tartom ha ennyire hiú. Kiöltözni meg színházba kell, nem a munkában, legalábbis én így állok hozzá, mert én is ilyen vagyok. Inkább rövidgatyában jöjjön mint tőlem is a kosztümöt várja el :)


Ja, és eszedbe ne jusson elhívni kávéra :) Hacsak nem akarsz égni. bár lehet hogy ez is beleférne, hátha megjönne tőle az önbizalmad :)


32/N

2011. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
77%
Egy jól megválasztott hajszín vagy frizura, vagy egy jó szemüvegkeret sokat tud dobni az emberen. + Az öltözködés, amiről már szó volt.
2011. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!