Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A párotok mennyi...

Feleségek! A párotok mennyi pénzt hord el otthonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolok itt arra,hogyha megy munkába mennyi pénz visz el magával. A kaját,cigit otthonról hordja vagy veszi azt is?


Én nagyon fel vagyok háborodva,hogy a párom a kaját itthonról viszi,mert azért így olcsóbb,a cigit megvesszük kartonra számra,tehát azt is hordja,pluszba mindennap 1000 Ft kell neki,amit el is költ,mert másnap kéri ugyanúgy. Aztán itthon mindig engem kér számon,hogy hol a pénz. A hét napból hatot dolgozik,ez egy héten 6000 ft-amit csak neki költőpénznek adok,és hol van még emellett a kislányom és esetleg én. Nem vet fel a pénz minket,és ha szólok neki ez ügyben,még neki áll feljebb. Szó nincs arról hogy sajnálom,de bőven visz kaját is,meg cigit is... Üdítőre meg nem hiszem hogy napi 1000 ft kellene,mert a munkáltatójuk állja a védőitalt,mivel kőműves.



Ti hogy álltok ezzel? Vagy csak én "fújom fel"?


2011. aug. 16. 10:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Azért álljunk már meg...Igaz, hogy Ő keresi meg, de családja van!Ha a nagyját visszakéri, akkor éljen egyedül, költse magára az egészet.Ha meg család kell, akkor ne arra utazzon valaki, hogy cigi, meg pia, meg ki tudja mi.

Én simán kiosztanám, ha tetszik ha nem.

2011. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem kapok gyest csak családit már 6 éves lassan a kislány. Inni meg nem iszik sose fogyasztott alkoholt... :)
2011. aug. 16. 10:41
 13/36 anonim ***** válasza:
miért szolgálod ki??:O lehet megszokta a jót :S.....ha nem iszik szerencséd van :) de akkor mire költi??:O
2011. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Basszus, most a férjedről beszélsz vagy egy kölyökről? Mert a hozzáállásodból inkább az utóbbira lehet következtetni. Nálunk nem téma, hogy ki mennyit költ. Közös számlára mennek a fizetések, mindkettőnknek van hozzá bankkártyája, megbeszélni csak a nagyobb beruházásokat szoktuk.
2011. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy játékgépezik...
2011. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Nincs napi leosztás

Kaját itthonról viszünk,cigi heti 2 doboz fogy kettőnknek,mikor melyikőnk veszi.

Bankkártya van mindkettőnknél,nem nézzük hogy ki hány ezret vett le.

De láthatatlan napi apróságra nem megy el ezres.

Automatás kávéra van apró,és ennyi.De az havi max ezres.

Bevásárolni együtt szoktunk,vagy én ha kevés kell.

Olyan nincs hogy nem tudjuk mire költ a másik,kivéve az ajándékok :)


Szerintem 2-3 sörre megy el az ezrese,köműveseknél megszokott

2011. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
50%

Úgy van lányok! Koncoljuk fel azt a semmire kellő élhetetlen embert, aki nagy ívben tojik a családjára. Gondolkozzatok már! Amíg pénzt visz haza, addig miért ne járna neki egy üveg cola vagy ne adja Isten egy üveg sör akár napi szinten? Egy csokit elnassolni. Bármi.


Hát az én férjem már bizti régen elhagyott volna, ha ilyeneken kiakadnék. Nem azért, mert annyira jól el vagyunk eresztve, hanem mert jár neki is.

2011. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én férjem itthonról visz ennivalót,néha vesz 1-2 pékárút kiegészítésnek.Mindig van nála pénz,de soha nem néztem,hogy mennyi:).Nem tízezrekre gondolok,mert mi is elég padlón vagyunk a hitel emelkedése miatt.

Leginkább azért van nála pénz,mert gyakran rátelefonálok,hogy ezt-azt hozzon haza.

Fizetéskor a pénzt berakjuk a dobozba,abból intézek én mindent(számlák,élelem,gyerekek).Ha ő van itthon,ő vásárol,a blokkot mindig hazahozza(sosem kértem rá).

Ő sem kérdezi meg tőlem,hogy mire költök,nálam is általában csak annyi pénz van,hogy ha valami közbejön,tudjam intézni.Én is itthonról viszem a napi reggelimet,ebédemet.

Egyikünk sem dohányzik,iszik.(én könyvre költök:))


Pénzen mi még soha nem veszekedtünk,a lényeg,hogy a számlák be legyenek fizetve,a gyerekeken legyen tiszta/normális ruha.

2011. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
30%

Egy hét alatt összejön egy orálisra való az út mellett.

Láttam már Ford Tranzitot megállni, teli kőművesekkel, boltolni a ribikkel. Vigyázz, hogy ne csak fizetést vigyen haza!

2011. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nálunk cigizik, nem visz itthonról semmit sem, 2000-2500ft ot visz mindennap, de ő keveselli, 3000ret szeretne, szerintem felesleges.
2011. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!