Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A párotok mennyi...

Feleségek! A párotok mennyi pénzt hord el otthonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolok itt arra,hogyha megy munkába mennyi pénz visz el magával. A kaját,cigit otthonról hordja vagy veszi azt is?


Én nagyon fel vagyok háborodva,hogy a párom a kaját itthonról viszi,mert azért így olcsóbb,a cigit megvesszük kartonra számra,tehát azt is hordja,pluszba mindennap 1000 Ft kell neki,amit el is költ,mert másnap kéri ugyanúgy. Aztán itthon mindig engem kér számon,hogy hol a pénz. A hét napból hatot dolgozik,ez egy héten 6000 ft-amit csak neki költőpénznek adok,és hol van még emellett a kislányom és esetleg én. Nem vet fel a pénz minket,és ha szólok neki ez ügyben,még neki áll feljebb. Szó nincs arról hogy sajnálom,de bőven visz kaját is,meg cigit is... Üdítőre meg nem hiszem hogy napi 1000 ft kellene,mert a munkáltatójuk állja a védőitalt,mivel kőműves.



Ti hogy álltok ezzel? Vagy csak én "fújom fel"?


2011. aug. 16. 10:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
78%

12:03,

ez most a menőzés helye?

A kérdező nem ilyen nagyságrendben gazdálkodik a pénzzel...

2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Hűha... Megoszlanak a vélemények :) Hát megmondom őszintén,hogy én is gondoltam már rá,hogy esetleg van valakije,és arra hordja el a pénzt,de amúgy nem az a fajta,na de hát alamuszi nyuszi nagyot ugrik... Bár nem hiszem,hogy lenne valakije,mert a fizetéskor rendesen el van számolva mindig,tehát gondolok itt arra,hogy ha esetleg nem menne be melóba,akkor az órái vagy a szabijai nem lennének rendben... A pénzt amúgy egy forintig haza hozza,annyi hogy egy doboz cigit még pluszba szokott venni olyankor. Nem iszik erre a nyakamat ráteszem. Azt meg nem tudom hogy hogy oldaná meg ha lenne valakije,hogy reggel viszi a busz,meg este hozza. A vállalkozója elég szarrágó így biztos hogy nem állnak meg az út szélén csajozni,sőt 7 km-rel messzebb dolgozik a lakhelyünktől,és itt garantáltan nem állnak az út szélén lányok...


Mondom már gondoltam arra,hogy vagy a testvéreit pénzeli megint,vagy esetleg ha el mennek a büfébe,mondjuk tetszik a büfés lány neki és tovább marad hogy láthassa,és így elmegy a pénz... Hát nem tudom,mondjuk mikor elkezdtem írni a kiadásokat egy füzetbe és olyan 8-a körül megmutattam neki,már akkor közel 10.000 Ft-ba volt csak ő,meglepődött rajta.


Tegnapra tettem ki neki egy ezrest este megkérdeztem hogy van e pénze,elmosolyodott és annyit mondott hogy most már elég egy kétszázas.


Írta valaki,hogy megérdemel egy üveg üdítőt vagy épp egy sört... Sose tiltottam tőle egyiket sem,lehet sőt valószínű meg is issza,de az nem napi 1000 ft.

2011. aug. 16. 13:04
 33/36 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy találgattok itt, hogy hova költi azt a napi 1000-t nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőle??
2011. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Itt nem találgat senki semmit,csak megkérdeztem hogy kinek mennyi pénzt visz el a párja otthonról...
2011. aug. 16. 14:03
 35/36 anonim ***** válasza:
Na ez Magyarország, 1000 forint gond, a semmire el lehet költeni.Szörnyű dolog, hogy ez ekkora probléma, remélem egyszer megváltozik valami, és legalább az alap dolgok, munkával rendelkező családoknál nem okoznak gondot.
2011. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok a napi ezres a "semmire", főleg, ha ennyiből gazdálkodtok. Az én férjem itthon ebédel és kávézik, nem cigizik, nem költ szinte semmire (néha reggelire egy-egy péksüti).
2011. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!