Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomások! Ti járnátok...

Diplomások! Ti járnátok szakmunkással?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva is érdekel. Szakmunkások ti járnátok-e diplomással? Ha igen vagy nem, akkor miért?
2011. aug. 17. 15:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem a diplomán múlik hogy valaki milyen ember. Másrészt, néha egy jó szakmunkás többet keress mint egy diplomás. Én diplomás vagyok, és igen, járnék szakmunkással. Ha jófej, és szeretem, miért ne?
2011. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás vagyok, szakmunkás a férjem. Nem értem a kérdés lényegét...
2011. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Én diplomás vagyok. a párom szakmunkás. többet keres nálam. sok dologban okosabb. együtt élünk 5 éve, jövőre tervezzük az esküvőt. szóval igen, járnék :)

a lényeg, hogy rendes, tiszta, szorgalmas és értelmes legyen. nem számít az iskola.

2011. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás vagyok. Járnék. Ha van rám ideje és keres is vele vmit, akkor miért ne?

Na ebből biztos az jött le, hogy anyagias vagyok, de nem, mert lehet, hogy én kevesebbet keresek.

Ez csak egy hirteen sztereotipia volt tőlem, arra vonatkozóan, hogy akkor talán ad is magára...


Szóval igen, legyen ápolt, és jó pasi, és akkor nem érdekel, hogy szakmunkás...


Na ebből is az jön le, hogy pénzéhes vagyok, vagy kinézetre megyek....


De: a pasik is a kinézetre mennek..nekik lehet? ( ez volt itt kérdés egyik nap pl, milyen igza)

2011. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnak miről beszélgetni, és a diplomás illetve a szakmunkás is kb egy szinten van gondolkodámódban, ismeretekben, akkor nem lehet probléma.

(nem biztos, hogy egy diplomás okosabb, mint egy szakmunkás)

Ezt mondom úgy, hogy én diplomás vagyok.

2011. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
20%

Hát, alapvetően nem kizárt.


De ha mutat valaki egy szakmunkást, akivel tudok érdemben beszélgetni az olvasmányaimról, aki színházba és operába jön velem, aki kellően intelligens ahhoz, hogy hosszú távon tudjunk tartalmasan együtt lenni, akkor megemelem a kalapom.

2011. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
95%

Már eleve nem értem,hogy diplomások meg szakmunkások.

Ha teszem azt kérdeznéd,hogy járnék-e biszexuálissal, még érteném. De én nem végzettség alapján sorolom az embereket!

2011. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kérés rejtett értelme, hogy mennyire néznék le valakit iskolai tudástól függően, hát semennyire, nem azon múlik, hogy milyen ember az illető:
2011. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem üti egymást a kettő...a kérdező biztos arra gondolt,hogy vanna olyan sznob emberek,hogy csak hasonlóval kezdenek,tehát ha van diplomája,akkor a partnernek is legyen,különben nem kell neki...ez elég ostoba felfogás...
2011. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor járnék szakmunkás lánnyal, amennyiben nemcsak külsőleg, de belsőleg is megfog.
2011. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!