Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomások! Ti járnátok...

Diplomások! Ti járnátok szakmunkással?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva is érdekel. Szakmunkások ti járnátok-e diplomással? Ha igen vagy nem, akkor miért?
2011. aug. 17. 15:02
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
:) 3 évet tanultam érte és igazából mondták h ez diplomás ápolónak számít,ezt a suliban mondták...de annyira nem mozgat a dolog,mert nem érzem tőle kevesebbnek magam :Dmert a 2. szakma,ami OKJ-s az érdekel igazán
2011. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Mondanak mindent.


Az a lényeg, hogy megtaláld, amit szeretsz. Ha ezt a második végzettségedben megtalálod, akkor boldog ember vagy, és szerintem ez számít leginkább.

2011. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
szerintem is és h a páromat úgy szeretem ahogy van,mert attól függetlenül egy végtelenül sokoldalú,érdeklődő,intelligens Férfi...Imádom
2011. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Ez a lényeg. :)

A normális szakmunkásokkal senkinek nincs semmi baja szerintem.Legalábbis én sosem hallottam, hogy bárki csesztetett volna egy rendes, dolgos embert, viszont akikről én meséltem pár válasszal fentebb, na azok meg is érdemlik, ha negatív véleményt formálnak róluk.

2011. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
igazat adok ebben
2011. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Nekem van diplomám, és a párom szakmunkás.

És ennek ellenére még mindig szeretjük egymást.

2011. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
2%
Ne kezdjél szakmunkással az mind tanulatlan bunkó.
2011. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
utolsó te meg sznob vagy,és mellesleg hiába van diplomád,ha annyira hülye vagy ,hogy általánosítasz...ez elég primitív hozzáállás...
2011. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Ha az illető művelt, igen. De egy általános műveltség nélküli igénytelen emberrel nem.

Mondjuk ez általában nem diploma-függő...:-S

2011. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
68%
Hat amiket a mai fiatalok osszeszednek diplomat... csak hogy legyen,meg a csalad akarja. Az osztalytarsaim 90% andragogia, tanitokepzo es csecsemoapolo vagy mi lett... hat ki is torolhetnek vele... ha nem lenne kemenyboritos. Es igen egy szakmunkas lehet okosabb es inteligensebb mint egy diplomas... lehet hogy csak nem volt lehetosege hogy tovabbtanuljon... Viszont vannak emberek akiknek fontos, hogy a masiknak egzisztenciaja legyen,penze, lakasa, meno munkaja. En orulok , hogy nem tartozom ezek az emberek koze.
2011. aug. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!