Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomások! Ti járnátok...

Diplomások! Ti járnátok szakmunkással?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva is érdekel. Szakmunkások ti járnátok-e diplomással? Ha igen vagy nem, akkor miért?
2011. aug. 17. 15:02
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Van diplomàm, de nem azért csinàltam meg az egyetemet, hogy összeszarjam magamat magamtôl, és annyi nagyképü, tuskô, önzô hülyét mint ott, én még nem làttam.

Ahhoz, hogy boldog légy valakivel, pont elég, ha a màsiknak vannak gondolatai a vilàgrôl, rôlatok. Azt könyvekbôl nem lehet megtanulni.-az okoskodàst annàl inkàbb.

Egy inrormàciô-felhalmozô értelmiséginél, aki folyton olyan dolgokrôl beszél, amit màsok îrtak, vagy mondtak nincs fàrasztôbb.

2011. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

hmm... én majd OKJ-s leszek, ha leérettségiztem :)


igen, járnék diplomással. jártam már egy egyetemistával. nagyon felnéztem rá, viszont ő picit lenézett engem a jegyeim és a kevésbé intelligens fejem miatt... pedig nem vagyok hülye, ezt ő is tudja és mondta is már nekem. de ő sokkal okosabb. ez engem zavart, de nem azért, mert jobb nálam, hanem mert dicsekedett vele és elvette az önbizalmamat...


szóval, ha nem menőzik a diplomájával, nem érezteti velem, hogy ő vitte valamire, én meg nem, akkor igen, természetesen járnék! :)


és szerintem a diploma nem minden! :)

2013. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!