Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom alkoholista lesz?

A barátom alkoholista lesz?

Figyelt kérdés

Heti 3x iszik, minden egyes héten. Olyan még nem volt 9 hónap alatt, hogy egy héten ne ivott volna semmit.

Heti 2 alkalommal csak lightosan iszik: pár sör vagy boros cola.(soha nem tömény)

És mindig van a héten egy alkalom, amikor részeg. (amikor másnap nem dolgozik) Ilyenkor is sörözik vagy borozik de mellette lecsúszik pár pálinka is.

Ez azért elég soknak számít szerintem. Szerintetek?


2011. aug. 18. 15:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

az agyilag nagyon-nagyon gyenge kommentelő kedvéért!


A rendszeresség és az alkalmankénti ivás között van különbség!

Te alkalmanként iszol ha évi 3szor fordul elő (velem évente egyszer sem... nincs szükségem rá ahhoz hogy jó kedvem legyen és nem is értem hogy a szórakozáshoz minek az alkohol! ja de! Iszok! Alkohol mentes citromos gössert)

A srác rendszeresen iszik hetente 3-4 alkalommal... nincs gond ha nem az alkohol kedvéért iszik, hanem az alkohol menteset veszi! Sörözik! Ha a sör ízéért iszik, mint én is akkor nyugodtan megveheti az alkohol mentest is...

Vagy nem?

Olyan nincs hogy na holnap nem dolgozik és jár neki... Ez felejtős! Akkor nekem is jár más káros dolog? jár a cigi a fű mert lazítok? Vagy jár az hogy elmenjek a b.nőimmel a kocsmába mert beverünk 2-3 üveg sört... Vicc az aki ezt tényleg komolyan gondolja... NINCS OLYAN HOGY AZ NEKI JÁR, mert nem dolgozik másnap... Gondolkozzunk már emberek...

2011. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

ma 16:38

A te kedvedért, te agyilag zokni!

Én is azt írtam, hogy sok a heti négyszeri ivás! De ez már nem jutott el a kis fejedbe. Tanulj meg olvasni, a javadra válik.

2011. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Minden héten lerészegedik, és te még vele vagy? Hosszú távon is így képzeled az életed? Mert ha nem, akkor most hagyd ott. El ne hidd, hogy majd a kedvedért... egyszer elmúlik a nagy lángolás, és már nem fog ellenállni a kedvedért. Sőt, azt mondja majd, milyen alapon akarsz te bármit megtiltani neki.
2011. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

az én apám alkoholista, 1 éve váltak el anyával pont emiatt. Anyu 20 évig mellette volt,próbált neki segíteni, rávenni h menjen orvoshoz de hiába. most pedig hogy már elváltak, és én is apa szemére hányom veszekedésekkor, hogy egy rossz alkoholista és tönkretett minket ezt mondja:

MIT CSODÁLKOZTOK ANYÁDDAL? Ő IS TUDJA HOGY, MÁR TIZENÉVESEN IS HETI KÉTSZER KOCSMÁZTAM! AZT HITTE TÁN AZ ILYEN EMBER MAJD AZÉRT ABBAHAGYJA MERT MEGESKÜDÖTT?!!

nekem erről csak ennyi a véleményem.

2011. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A "MEGESKÜDÖTT"-et értem mind a két jelentésben is. a házasságot is, és a folyamatos esküdözéseit is hogy abbahagyja..
2011. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!