Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nehéz, kiszámíthatatlan...

A mai nehéz, kiszámíthatatlan világban szabad gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősömtől hallom ezt, és sokszor mondják szeretik annyira a gyereket, h nem vállalják be azt. Vagy csak kifogást keresnek?
2011. aug. 26. 08:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
Ne válalj.
2012. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
100%
A világ mindig nehéz és kiszámíthatatlan. Az ősembernek sem volt könnyű dolga.
2012. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
18%

Ha a szülőnek le kell mondani valamiről,akkor ne vállaljon!

Minek?

Utána majd a gyerek a hibás,mert neki le kellett mondani dolgokról!


Ez egy téveszme!

Olyan vállaljon gyereket,aki magának is megtudja adni,azt amit a gyereknek szeretne!


Mondjuk én soha nem értettem,hogy olyan emberek,akik szegények,miért vállalnak gyereket?

Mi a céljuk ezzel?Szerintem a szegény ember alapvető túlélési stratégiája,hogy nem szaporodik.

Az a jómódúaknak és gazdagoknak való.

Az embernek vannak igényei,sajnos,amihez pénz kell.

Akinek meg nincsenek igényei,hát nem tudom,annak minek gyerek?Gondolom,azt hiszi,hogy a gyerek is olyan lesz majd.


"Szegényen is lehet boldog az ember"-Tipikus igénytelen hozzáállás.


Már az oviban is kinézik egymást a gyerekek,de mégis ilyen butasággal tömik a fejeket.

Az igazság az,annyit érsz,amennyi pénzed van.

2014. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!