Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ér annyit egy anya mint egy...

Ér annyit egy anya mint egy dolgozó nő?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi a te szemedben ér annyit a munkája egy anyukának aki otthon van mint egy olyan nőnek aki minden nap eljár melózni?

Ha nem gond irjátok oda hogy van gyereked vagy nincs,csakhogy értsem hogy mint anyuka irod a választ, vagy mint kivülálló hogy látod ezt.

Köszönöm.


2011. szept. 8. 12:32
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
91%
Igen.
2011. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
91%

első vagyok.


Nincs gyerekem

21/L

2011. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Biztos, hogy ér, különben ki nevelné fel sérülésmentesre azokat az embereket, akik ezt most meg tudják kérdezni, és meg tudják válaszolni. Azaz minket. A két témakört (anyaság és munka) nem lehet összehasonlítani, ugyanis a maga területén ugyanolyan fontos mindkettő.


26 éves, gyermektelen nő

2011. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%

Van gyerekem 18 hónapos a Fiam, 23 éves Nő vagyok


Igen ér! Érvelést is kérsz vagy elég a válasz? :)

2011. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

Hát attól függ hány gyerekkel van otthon és mekkorákkal, de legfőképp az anyaság és a munka nem zárja ki egymást

Mondjuk két iskolás gyerek mellett otthon lenni az eléggé az üdülés kategória, féléves hármasikrekkel viszont maga a gulág :)


34 / nő / egygyerekes / most térek vissza a munkába

2011. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen ér, bár szerintem sok anyukának azért jót tenne, ha egy idő után dolgozna is a gyerek mellett. Legalábbis nekem kellett, mert nem elégített ki az otthoni munka.
2011. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Ér, csak nem fizet.
2011. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok mikor valaki "csak" gyereket nevel,születéstől mondjuk oviig.
2011. szept. 8. 12:43
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ.

Ha otthon a gyerek mellett főz, mos, takarít, bevásárol - akkor igen.

az olyat, akinek ezt mind az anyja, anyósa, bejárónője csinálja meg, aki csak sétálni, "bababangolozni, babauszizni" jár (ezért biztos letolnak majd páran), azt én nem nevezném munkának - elvégre a gyerekeddel törődni nem munka, hanem valamilyen szinten kötelesség. Ha emellett legalább a háztartást is vezeted, az már felér egy munkahellyel, túlórákkal.

33/2 gyerkőcös anyuka

2011. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert még nincs gyerekem. De van előttem mindkettő esetre példa. Nem könnyű otthon lenni a kicsikkel egész nap, ez is fárasztó. Viszont aki dolgozik és mellette gyereket nevel, nekem ez keményebbnek tűnik. Hiszen itt az anyuka még munka után fáradtan látja el azokat a dolgokat amit az otthon levő anyuka egész nap. (Anyukám példájára írtam, mert van kisgyereke is és dolgozik is.) Ő sokszor mondja, hogy szívesen lenne otthon egész nap, de hát nem teheti meg.
2011. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!