Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ér annyit egy anya mint egy...

Ér annyit egy anya mint egy dolgozó nő?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi a te szemedben ér annyit a munkája egy anyukának aki otthon van mint egy olyan nőnek aki minden nap eljár melózni?

Ha nem gond irjátok oda hogy van gyereked vagy nincs,csakhogy értsem hogy mint anyuka irod a választ, vagy mint kivülálló hogy látod ezt.

Köszönöm.


2011. szept. 8. 12:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Még azt is hozzátenném, hogy ahol nincs gyerek és mindketten egész nap dolgoztok, viszonylag könnyű rendet tartani, és a mosás, főzés, vasalás is egyszerűbb. De az én válaszom is csak kisbabára, vagy óvodába nem járó, otthon levő kisgyermekre vonatkozott.
2011. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
68%

OFF!

UTOLSÓ!


Szia!


Én elméletileg itthon maradhatok a fiammal 12 éves koráig mert laktóz intoleranciában "szenved".

Nem biztos, hogy nem használom ki!


Szeretek a gyerekemmel lenni, szeretek vele csavarogni menni, vásárolgatni, játszani stb... Szívesen csinálnám amíg érzem, hogy szüksége van rám! Ha 10 évesen érzem, hogy már nem akar annyira velem lenni akkor úgy gondolom vissza megyek dolgozni!

Nekem ez a lehetőség "megadatott" nem csak 3 éves korig lehetek vele, így kihasználom!

2011. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A laktóz intoleranciának van súlyosabb változata?

Mert én is tejcukor érzékeny vagyok, és szerintem indokolatlan. (Én véleményem.)

2011. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
78% nem értem, a gyermeked akkor nem jár iskolába?
2011. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Persze, otthon maradhatsz, szuverén jogod, de a kérdésre a válasz ez esetben: nem.
2011. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Off!


Igen , laktóz intoleranciából több "fajta" van (szerintem)! Én megiszok egy pohár tejet 5-10 perc és futás van mert hasmenés és ezenkívül más bajom nincs míg Fiamat 2-3 napra keményen kiüti! Tavaly karácsonykor evett egy sütit nővéreméknél (mert mindenki úgy volt vele hogy csak én túlzom el és a jó magyar felfogás szerint, a gyerek miért ne ehetne 8 hónaposan halászlevet és töltött káposztát ami lenyomhatunk egy kis sütivel a végén!)

28-án vittem a gyereket orvoshoz hogy 3 napja nem alszunk, hányik fosik ha eszik/iszik bármit (akár gyümit is) és a doki mondta, hogy erőltetni kell belé mert a kutacsa már befordult és ez a kiszáradás jele!


Ha bármilyen tejterméket kap a Fiam hányás hasmenés, fetreng a gyomor görcsöktől 2-3 napig szegénykém nagyon kész van tőle, és ehhez nem kell hogy evés/ivás után 5 perc elteljen...


Óvodába itt helyi szinten nem veszik fel mint megtudtam mert nem garantálják, hogy oda tudnak figyelni, hogy a fiam ne egyen csokit vagy bármi hasonlót!

Iskolában nem lehet tanulószobás vagy napközis, (ki hogy ismeri) mert itt nálunk ebédet nem főznek neki külön! Gyerekorvos és a védőnő is ajánlott MÁSHOL!!! iskolát és itt helyi szinten egy MAGÁN ÓVODÁT ahol teljesítik a gyerek igényeit...

Köszi!


Magán ovi 30.000.-, suliba meg ahogy végeznek, hozhatom haza, hogy itthon ebédeljen mert ha főzök és a gyerek elviszi magával nem biztos, hogy nem eszik bele máséba vagy nem cseréli el! Ezeket így megtudtam ezeknek nagyon örülök, ezért van a 12 éves kór mert addigra tényleg megtudod vele értetni, hogy anya nem azért nem hagyja elcserélni az ebéded mert sajnálja tőled az iskolai tejbegrízt hanem azért mert utána 2-3 napig a lakásból sem mozdulunk ki!


Kinőheti (bízom benne hogy így lesz) de sajnos a példa még nem így mutatja!

2011. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!