Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke és nem...

Akinek nincs gyereke és nem is akar, az mivel tölti ki az idejét, hogy értékesen éljen, mi az életcélja, mik okoznak neki örömet?

Figyelt kérdés

Előre mondom, hogy nem azért kérdem mert bármi problémám is lenne azzal, ha valaki nem akar gyereket. Az ő döntése, szerintem vagyunk épp elegen.

Ezek az emberek általában úgy nyilatkoznak, hogy teljes egésznek érzik így az életüket, vagy hogy más céljaik vannak az életben.

Hogy telik egy ilyen ember hétköznapja a munka után, hétvégéje, nyaralása? Sok barátja van, párkapcsolatban él vagy inkább váltogatja a szeretőit? Nyilván van ilyen is - olyan is, csak szeretnék belátni a kulisszák mögé úgymond, hogy mi az a tényleg jó és kellemes élet, amit egy gyerekkel nem akarnak ezek az emberek megbolygatni. Akár ötleteket is kaphatnék talán , hogy (az egyébként családos) életünket hogyan tehetnénk izgalmassá, hiszen ők biztosan tudják. Szóval kérem írjon aki ebbe a csoportba tartozik és van kedve...


2011. szept. 8. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
94%

00:06-os vagyok

Igaz, szerintem is teljesen más lehet gyerekkel utazni.

Már aludtam reptéren meg egy tisztás-féleségen, mert eltévedtünk, de felnőttekkel poén volt. Ha lett volna gyerekem, szétaggódtam volna a fejem.

2011. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
55%
Apámmal Amerikában nem egyszer a kocsiban aludtunk, mert nem foglalt előre szállást, mivel végig jártuk az egész keleti partot, és épp nem volt olyan motel ahol volt szabad szoba. 10 éves voltam. Persze ez csecsemővel cink :D De csecsemővel nem is mész, hanem ott hagyod a nagyszülőknél.
2011. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
85%
01:17 Azt te csak hiszed,hogy nem mennek csecsemővel,meg pici gyerekkel.Csecsemőt nagyszülőkre hagyni...Anyámra egyszer hagyták öcsémék a 8-9 hónapos fiukat,na azt az éjszakát nem felejtem el soha,pedig nem most volt.
2011. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
46%
Mi történt? De tényleg? Elvileg egy nagyszülő már felnevelt min. 1 gyereket, szóval mi volt a gond?
2011. szept. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
92%
Fogalmunk nincs azóta sem.Egész nap jól elvolt,játszott,meg kavirtyolt a bébikompban.Este Anyu megvacsoráztatta,után fürdés,és le akarta tenni aludni.El kezdett ordítani,torka szakadtából,és bármit csináltunk vele,nem hallgatott el.Hajnalban még nem aludt,valahogy talán 3 körül aludt el,addig sírt,ordított.Hiába vettük fel,hagytuk egyedül,bármit csináltunk vele,nem nyugodott meg.A végén már annyira sírt,hogy sírtunk mi is vele,mert úgy sajnáltuk,már hangja alig volt,csak rázkódott.
2011. szept. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
36%
Azért elég durva, hogy így beszéltek erről a témáról .. Meg milyen az már, hogy az egyik válaszoló előbb mentene ki egy kutyát a tűzből? Ezt leírni így szimplán, hát gratulálok.
2011. szept. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
63%
Ú szegény... elég fura
2011. szept. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
73%
1.38 ez spec őszinte megnyilvánulás volt, amihez neked nincs közöd :/
2011. szept. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekhez olyan társ is kell és nagyon nehéz a mai világban ilyet találni. Sajnos manapság a nőknek is túlzott elvárásaik vannak a pasikkal szemben, persze tudom ennek az ellenkezőjét is, de ezek szerint én többségében "rossz" lányokkal találkoztam. Szóval sok év alatt sem találtam meg azt, aki engem keres. A gyerek más kérdés. Ha már megvan a társ, akivel jó lenne közös gyerek, ott a második, nagyon fontos dolog az anyagiak. Pont tegnap volt szó róla, hogy az orvosok mennyi pénzt elkérnek a szülésért, stb. szóval mindenki tudja mennyibe kerül egy gyerek. Sok korombeli FIATAL :D úgy gonodlkodik, hogy miből tartsak el magamon kívül még 2 (3) embert, ha magamat is alig tudom eltartani. Én is úgy vagyok vele, hogy ha egyszer valamikor mégis lesz gyerek, akkor szeretnék neki mindent megadni, ne kelljen nélkülözni. Mit csinálok, hogy telnek a napjaim? Munka, házi munka, vásárolni a nagyszülőknek, egyéb hétköznapi dolgok, kocsitakarítás, biciklizés, internet, olvasok is néha, strand, szórakozás. stb.

Üdv.

Férfi, "Lélekben 18"

2011. szept. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
84%
Nekem különösebb céljaim nincsenek amiket gyerekkel nem lehetne csinálni, egyszerűen nem akarok a lakásomba egy gyereket és kész. De mást se. Bár ha valamit nagyon muszáj lenne mondani, a szabadság nálam is fontos. Az az igazság, hogy én személytől függetlenül megutálom azt aki bármiben is korlátoz (pl szüleim, direkt sosem ártottak nekem, de elég hamar beleuntam a folytonos korlátozásokba, hogy sosem csinálhattam amihez épp kedvem van, még felnőttként sem). Szóval én nem hogy gyereket, de se barátot, se egy árva aranyhalat nem akarok.
2011. szept. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!