Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy többet...

Hogy vegyem rá, hogy többet ne hozza?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves nővérem. Én 13 vagyok és én is lány. Közös szobánk van, de talán még az idén elköltözik albérltbe a továbbtanulás miatt. Van egy barátja, akit mindig hoz hozzánk és kezd kiidegelni, hogy mindig itt van. Elmegy hozzá, mikor jön haza meg hozza magával, nem birnak ki egy hetet se egymás nélkül.. :S A szobánkban össze van tolva a 2 ágy, hogy amikor a pasija itt alszik együtt tudjanak aludni. Én tolnám szét őket, de ne csináljam mert itt alszik a barátja. És nagyon utáljuk egymást tesómmal... Mindig veszekszünk, stb.. Nah és a lényeg az, hogy ugye nincs kapcsolat szex nélkül.. És engem nagyon zavar, hogy talán az én ágyamban szexelnek.. :SS Utána meg alszok ott.. Jah, és arról ne is beszéljünk, hogy anyum ágyában kell aludnom mellette, amikor itt alszik, mert nem birok a saját ágyamban aludni a fiú miatt.. Mindig mondom anyának, hogy ne aldjon már itt megint nem fogok a másik szobában aludni, de akkor is jön.. Ráadásul a kaját is megzabálja itthon, amit szeretek..
2011. szept. 17. 12:17
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Kedves 22.43. Veled is tudod az a baj, hogy úgy okoskodsz, hogy semmit nem tudsz, csak tippelgetsz.

Én írtam ugyanis már korábban, hogy van egy húgom, és annak idején nekünk is gondot okozott hogy hol aludjunk, mert nem akartuk kitúrni a tesómat, és nem is tettük! Az akkori pasim ma már a férjem, és minden éjjel együtt alszunk, nem sérült a kis lelkem hogy annak idején nem tettem ki a húgomat a saját szobájából csak mert nem bírtunk ki egymás nélkül éjszakákat.


Én egyértelműen önző bunkónak tartom a kérdező nővérét, pedig én is nővér vagyok, 19 voltam és a húgom 15, amikor járni kezdtem azzal a sráccal, aki ma a férjem.

26/N

2011. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
És nem hiszem, hogy egy értelmes, intelligens, felnőtt embernek valóban az a helyed, ha a húgát a szülei szobájába száműzi hogy ő éjjel is a párjával lehessen. Önző kis disznó ez a testvér, nem veszít vele sokat a húga, ha az önző kis disznó emiatt majd nem áll vele szóba 30 évesen. Majd akkor is ott lesz a nővérkének a faszija, úgyis az többet ért neki mint a saját testvére, nincs mit sajnálni egy testvéri kapcsolat megszakadásán.
2011. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
egy ILYEN testvéri kapcsolat megszakadásán, kihagytam egy szót.
2011. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!