Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy többet...

Hogy vegyem rá, hogy többet ne hozza?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves nővérem. Én 13 vagyok és én is lány. Közös szobánk van, de talán még az idén elköltözik albérltbe a továbbtanulás miatt. Van egy barátja, akit mindig hoz hozzánk és kezd kiidegelni, hogy mindig itt van. Elmegy hozzá, mikor jön haza meg hozza magával, nem birnak ki egy hetet se egymás nélkül.. :S A szobánkban össze van tolva a 2 ágy, hogy amikor a pasija itt alszik együtt tudjanak aludni. Én tolnám szét őket, de ne csináljam mert itt alszik a barátja. És nagyon utáljuk egymást tesómmal... Mindig veszekszünk, stb.. Nah és a lényeg az, hogy ugye nincs kapcsolat szex nélkül.. És engem nagyon zavar, hogy talán az én ágyamban szexelnek.. :SS Utána meg alszok ott.. Jah, és arról ne is beszéljünk, hogy anyum ágyában kell aludnom mellette, amikor itt alszik, mert nem birok a saját ágyamban aludni a fiú miatt.. Mindig mondom anyának, hogy ne aldjon már itt megint nem fogok a másik szobában aludni, de akkor is jön.. Ráadásul a kaját is megzabálja itthon, amit szeretek..
2011. szept. 17. 12:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
78%
Nyiss be esténként többször is a szobátokba kopogás nélkül, hogy ezt-azt kihozz. Ha éppen akcióznak, akkor mutogass és nevetve kérdezd "csak ekkora?" Esetleg vegyél diliboltban viszketőport és szórd szét a tesód lepedőjén. És az is egy megoldás, ha nyíltan ellenszegülsz, kijelented a fiú előtt, hogy te márpedig nem fogsz 13 évesen az anyukáddal aludni csak azért, mert őfelsége kanos... Ha nem teszel semmit, akkor ez még évekig így fog folytatódni, csak mindig más ficsúrt hoz majd fel a tesód. Legyél talpraesett!
2011. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

a suli miatt már heti 1* alszik itt, heti 2 napot van itt hála az égnek (amikro jön és amikor megy), de anyáron többször volt itt. meg engem az zavar hogy szombaton nem lehet a szobámba éjjel. Anyának mondtam, hogy nem szeretném ha az ágymban csinálnák, de ő azt mondja: nem a tieden csinálják átmennek a tesoméra..

nah meg persze :S

2011. szept. 17. 13:26
 23/53 A kérdező kommentje:
nem lehetek*
2011. szept. 17. 13:28
 24/53 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdezõ a korodnàl fogva sokkal komolyabban gondolkodsz, mint a tesód vagy akàr a szüleid. teljesen igazad van mi az, hogy az àgyadat hasznàljàk és te utàna aludj benne, meg még egy fiù utàn. Egyàltalàn ki tudja, hogy meddig marad ez a kapcsolat. Akkor hàny fiù utàn kell még aludnod. Keressenek màshol helyet, ahol ki élhetik magukat.Jogos a felhàborodàsod.
2011. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Hàt az anyudnak eléggé fura gondolkodàsa van. Sajnàllak téged komolyan, hogy lehetnek ilyen gondolkodàsù szülõk?
2011. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

nah meg amikor reggel kijön, mndig alsógatyában van. ez anyát is nagyon zavarja. egyszerű alsogatya, (ami hasonlit a franciabugyira, csak nem tom hogy annak mi a neve) és alsogatyában sétálgat a konyhában..

am igy utolag visszaolvasva kicsit letuloztam, mert javult a helyzet a suli miatt. deh akk is :)

2011. szept. 17. 13:31
 27/53 A kérdező kommentje:
azért szerintem anyát is zavarja, de nem akarja megtiltani hogy találkozzanak. az roszs nmég anyának amikor eljön hozzánk és + egy főre kell főzni.
2011. szept. 17. 13:32
 28/53 anonim ***** válasza:
tesód nem szokott a srácnál aludni??
2011. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre eléggé zavart keltõ, azért te mégis csak kiskorù vagy még. Maradjàl ilyen józan gondolkodàsù, nagyon aranyos vagy. Azért az anyuddal nem àrtana és a legjobban apuddal elbeszélgetni.
2011. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
de szokott ma jött haza tőle, de ma itt alszik a fiú.
2011. szept. 17. 13:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!