Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy többet...

Hogy vegyem rá, hogy többet ne hozza?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves nővérem. Én 13 vagyok és én is lány. Közös szobánk van, de talán még az idén elköltözik albérltbe a továbbtanulás miatt. Van egy barátja, akit mindig hoz hozzánk és kezd kiidegelni, hogy mindig itt van. Elmegy hozzá, mikor jön haza meg hozza magával, nem birnak ki egy hetet se egymás nélkül.. :S A szobánkban össze van tolva a 2 ágy, hogy amikor a pasija itt alszik együtt tudjanak aludni. Én tolnám szét őket, de ne csináljam mert itt alszik a barátja. És nagyon utáljuk egymást tesómmal... Mindig veszekszünk, stb.. Nah és a lényeg az, hogy ugye nincs kapcsolat szex nélkül.. És engem nagyon zavar, hogy talán az én ágyamban szexelnek.. :SS Utána meg alszok ott.. Jah, és arról ne is beszéljünk, hogy anyum ágyában kell aludnom mellette, amikor itt alszik, mert nem birok a saját ágyamban aludni a fiú miatt.. Mindig mondom anyának, hogy ne aldjon már itt megint nem fogok a másik szobában aludni, de akkor is jön.. Ráadásul a kaját is megzabálja itthon, amit szeretek..
2011. szept. 17. 12:17
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Elég sok rosszindulatú választ kaptál.


Nos, én remélem, hogy igaza van az egyik válaszolónak, és csak viccelsz és ez nem igaz.. Mert ha valóban így van, ahogy leírod, ez így nagyon durva.


És néhányan írták, hogy mit zavar téged ha szombaton kiraknak a szobád. Hát gratulálok ezeknek a válaszolóknak, sok ész nem szorult beléjük.


Iskolába jár a kérdező a héten egy nap van, amikor sokáig fent lehet hiszen másnap nem kell korán suliba menni, ez a szombat!

Nyilván ilyenkor mindenféle esti programot szeretne csinálni, késő estig filmet nézni pl! Erre 10-kor mehet aludni...

2011. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Hangsúlyozom, hogy először otthon próbáljátok megoldani a dolgot, mindenképpen próbáljátok ezt hárman megbeszélni (te, anyukád, nővéred). Próbáljátok megbeszélni, hogy mit lehetne tenni, hogy mindenkinek jó legyen.

De ha ez sehogy nem sikerül, akkor kérj külső segítséget. Van nálatok a suliban iskolai szociális munkás? Ha van, vele beszélj. Nagyon sokat tudna segíteni, hogy ezt az ügyet rendezni tudjátok. Vagy ha nincs, akkor az osztályfőnököddel, vagy valamelyik, általad megbízhatónak ítélt tanártól kérj segítséget, akár csak annyit, hogy azt mondja meg, ki tudna neked segíteni egy otthoni probléma elintézésében. Persze tudom, a legtöbben ilyen dolgokba nem szeretnének idegeneket bevonni, de nekem úgy tűnik, hogy itt szinte csak tőled várják el az alkalmazkodást, neked viszont ez nagyon kellemetlen (és joggal az, hiszen téged túrnak ki a szobádból, ráadásul pont azon az egyetlen napon, amikor lehetőséged lenne azt csinálni, amit te szeretnél, de így nem megy), és ahogy látom, nem igazán veszi komolyan senki ezt a problémát rajtad kívül a családban.

2011. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

"Amikor az édesanyáddal alszol, akkor édesapád hol van?"

Anyának kihuzható kanapéja van és összecsukva alszik rjata. Apa meg a földön alszik, egy paplanon és neki ott jo.. Nem tom mért de a földöoön alszik. Amikor átmek akkor is a földön alszik, csak oylankor szétnyitja az ágyat. Annak örülök, hogy nyár óta sikerült lecsökkenteni az ittlétek számát, hetente egyzser itt alszik. de hogy az pont szombat.. meg tesóm alszik ott hetente egyszer. nyáron hetente többször is jött..

2011. szept. 17. 18:16
 44/53 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy a testvéredtől sajnálod a boldogságát. Csodálatos hugica lehetsz, minden vágyam egy ilyen. A soraidat olvasva szerencsétlen nővérednek többet kell tolerálnia, mint neked, nem tudom mit sírsz. Belegondoltál már, hogy milyen érzés lehet neki, hogy ki akarod utálni a barátját? Mert tudod kevés rosszabb érzés van annál, mikor otthon nem szeretik azt, akit hazaviszel. De persze neked erről fogalmad sincs, inkább csak próbálsz nekik a lehető legtöbb módon keresztbetenni. Keresed a kifogásokat, meg csinálod a kamuhisztit, csak hogy igazad legyen.

Az este szobába benyitogatós meg hasonló dolgokról meg szerintem mondj le. Én személy szerint, ha a húgom ilyet csinálna, ajtóstul penderíteném ki a szobából.

2011. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

"MonAnyum azt moindta, hogy ugyanolyan joga van tesómnak is a szobában lenni, meg itthon lenni mint nekem, ez igaz, de a fiújának nincs."


akkor ne maradj a szobadba. mond meg, hogy noverkem, nem erdekelsz, en marpedig itt maradok, aludjatok a nappaliban.



a masik otletem, ami egy kicsit humanusabb az, az, hogy mond meg anyukadnak, hogy aludjanak a noveredek az o szobajaban, o meg jojjon at hozzad, aztan lassuk ezt mennyire szereti, hozzon aldozatokat a lanyaert

2011. szept. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

23:31

Egyszer látnád, hogy ő hogy viselkedik velem, akkor egyből rájönnél hogy őp a rosszabb... Én normálisan szólok hozzá, elkezd ordibálni hogy mivan. Mondom neki hogy XY nézd meg ezt nem aranyos? hozzám se szol rám se néz csak akkor szol hozzám ha valamit meg kell csinálnom helyette... És hidd el neki ez nem roszsz o magasrol leszarja..

2011. szept. 18. 09:05
 47/53 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz 23.23.-gyel, ő is tipikusan az a lány lehet, aki többre értékeli a dugást mint a családját, eért csodás kis nővérke lehet mert ő is kitúrná a húgát a szobából hogy a palija döngethesse minden éjjel.

Neked van igazad kérdező, ez egyértelmű, akibe szorul ész az megértette (a többség!)

2011. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
bocsi, 23.31-gyel nem kell foglalkozni, elütöttem!
2011. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
a kérdezönek van igaza!egyértelmü!mindent csinàlhatunk egészen addig amig egy màsik személyt nem zavar,de ez egyértelmüen tiszteletlen dolog!
2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

12:52

Annyi az össz probléma, hogy anélkül okoskodsz, hogy tudnád milyen ez a helyzet. Így pedig könnyű, bárkinek menne. Gondolom te is legkisebb gyerek voltál, és egész szerencsétlen gyerekkorodban úgy érezted, hogy elnyomtak. Ne itt éld ki a kis lelki sérüléseidet, azt nem itt kell.


Kérdező, képzeld a nővéred helyébe magad. Mint írtam, azok után, hogy ki akarnád utálni a házból a páromat, mindezt látványosan, én sem kezelnélek másképp. Mert amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten ugyebár.. Ezt már elrontottad és nem hiszem, hogy az a helyes út, hogy folytatod a magánakcióid. Természetesen a te dolgod, de 30 éves korodba, ha majd már évek óta nem láttad az édestestvéred jusson ez eszedbe. Apró dolognak tűnik az összes többi között, de egy testvéri kapcsolatot örökre megölhet.

2011. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!