Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy többet...

Hogy vegyem rá, hogy többet ne hozza?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves nővérem. Én 13 vagyok és én is lány. Közös szobánk van, de talán még az idén elköltözik albérltbe a továbbtanulás miatt. Van egy barátja, akit mindig hoz hozzánk és kezd kiidegelni, hogy mindig itt van. Elmegy hozzá, mikor jön haza meg hozza magával, nem birnak ki egy hetet se egymás nélkül.. :S A szobánkban össze van tolva a 2 ágy, hogy amikor a pasija itt alszik együtt tudjanak aludni. Én tolnám szét őket, de ne csináljam mert itt alszik a barátja. És nagyon utáljuk egymást tesómmal... Mindig veszekszünk, stb.. Nah és a lényeg az, hogy ugye nincs kapcsolat szex nélkül.. És engem nagyon zavar, hogy talán az én ágyamban szexelnek.. :SS Utána meg alszok ott.. Jah, és arról ne is beszéljünk, hogy anyum ágyában kell aludnom mellette, amikor itt alszik, mert nem birok a saját ágyamban aludni a fiú miatt.. Mindig mondom anyának, hogy ne aldjon már itt megint nem fogok a másik szobában aludni, de akkor is jön.. Ráadásul a kaját is megzabálja itthon, amit szeretek..
2011. szept. 17. 12:17
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
19 éves még nem az a kor, hogy ne tudjanak meglenni éjjel egymás nélkül. Ha intelligens, van esze akkor megérti.
2011. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
50%

"Féltékenység, rengeteg nyál a képembe, nem mehetnék ki barátnőimmel anélkül, hogy meg ne beszélném a párommal.. Egyszer jártam egyik osztálytársammal, de azt kérte válasszak közte meg a barátnőm közt."


De édes vagy:)

13 évesen nekem is volt egy barátom, és volt neki rajtam kívül egy másik barátnője, de "engem szeretett jobban" :)


Tudod, természetes, hogy most így gondolkodsz, de majd később, mikor idősebb leszel rájössz, hogy nem kell elkérezned a barátodtól, és nem kell válassz közte és a barátnőd között...


Tudom, hogy nehéz, de próbálj türelmesebb lenni!


21-L

2011. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
MonAnyum azt moindta, hogy ugyanolyan joga van tesómnak is a szobában lenni, meg itthon lenni mint nekem, ez igaz, de a fiújának nincs..
2011. szept. 17. 12:42
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

A 21-L vagyok.

Az igaz, hogy 19 évesen megérthetné a tesód, hogy minden éjjel nem kell a párjával aludjon.

Én is tudom milyen, 4 éve vagyunk együtt...EGYETLENEGYSZER SEM aludtam a páromnál amióta együtt vagyunk úgy, hogy otthon volt a húga is...nekem nincs pofám arra, hogy "kitúrjam" a saját szobájából, pedig olyan is volt, hogy felajánlotta, akkor sem. Amikor nincsenek otthon a szülei, tesója, rendben. Mondjuk most már van külön lakása, suliközben ott vagyok hétvégén, vagy ő van nálam...


Valahogy sosem éreztem azt, hogy jogom lenne kitúrni a húgát. A másik meg az, hogy elmegy egy hónapban egyszer, két hónapban egyszer, de hetente többször egyáltalán nem helyes. A szüleid kellene lépjenek, már ha se a tesódnak se a fiújának nincs esze...

2011. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Mg a szomabatot imádom a legjobban, fekhetek ameddig akarok, akkor 1-2ig fent vagyok, de ma hozza a barátját, megint mehetek anyumhoz, nem nézhetek ste azt amit akaork a tvben, amikor tesomék aludni akarnak olyan éjfél körül, át kell mennem, és éjfélkor már anyumék "altatnak",mert akkor alszanak ők is. Meg reggel amikor felkelek addig nem mehetek be a szobámba, amig a fiuja alszik, mert maikro felkelek ő még nincs ébren.
2011. szept. 17. 12:48
 16/53 A kérdező kommentje:
hála az égnek a suli miatt már csak hétvégén jön.. És am anyum se látta szivesen a pasit, de ezt még nem vette észre. De most jopofának tartja, a fiú anyának szolitja anyumat.. Nme tom hogy most is zavarja e, de jopofán vislekedik vele, nah hogy most tetteti magát anyu, vagy télleg szereti nah azt nem tom, talán mindekttő. Igy utolag látom, bocsia sok ékezet elhagyás meg ilyneke miatt, csak igy gyosabb..
2011. szept. 17. 12:53
 17/53 anonim ***** válasza:

Anyának szólítja??? Te jó ég...:-S

Én négy év után nem szólítom anyának az anyós-jelöltemet.

Hány éves a srác? Miért telepszik rá a családotokra??

Beszélj apukáddal! Ő mit szól ehhez???


Nem hiszem el, hogy ez nekik így oké...

2011. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan vagy felháborodva, ez nagyon durva. Gondolkodtam milyen tanácsot adhatnék, de ez túl nehéz helyzet hiszen a szüleid is a nővéred mellett állnak.


Esetleg mondd el ez így anyukádnak, milyen rosszul érzed magad emiatt.


Kitartást kívánok neked!

2011. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

Hát ugy mosolyogva mondja, hogy anya, deh kkor is anyának szolitja. Am ő is 19. Apának mindegy, őt nem nagyon érdekli.

Amikor anya azt mondja hogy bezsélje meg apával, akk apa szinte mindenbe beleegyezik.

2011. szept. 17. 13:12
 20/53 anonim ***** válasza:
79%
teljesen kiakadnék, komolyan, nemárhogy a kérdező legyen toleráns, mikor elvették a szobáját!! Az a pasi nemsokára már a ruháit is ott mosatja, ha így haladnak. Szerintem nem kellene egyáltalán átengedni a szobát, maradj az ágyadon, ne túrjanak ki, szexeljenek máshol, a fiúnál, most ez komolyan normális egyesek szerint?? Ok, max. heti 1* aludjon ott, de ennyi, nem kell állandóan ott kefélgetni, a szülők ebbe bele sem gondolnak?
2011. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!