Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy többet...

Hogy vegyem rá, hogy többet ne hozza?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves nővérem. Én 13 vagyok és én is lány. Közös szobánk van, de talán még az idén elköltözik albérltbe a továbbtanulás miatt. Van egy barátja, akit mindig hoz hozzánk és kezd kiidegelni, hogy mindig itt van. Elmegy hozzá, mikor jön haza meg hozza magával, nem birnak ki egy hetet se egymás nélkül.. :S A szobánkban össze van tolva a 2 ágy, hogy amikor a pasija itt alszik együtt tudjanak aludni. Én tolnám szét őket, de ne csináljam mert itt alszik a barátja. És nagyon utáljuk egymást tesómmal... Mindig veszekszünk, stb.. Nah és a lényeg az, hogy ugye nincs kapcsolat szex nélkül.. És engem nagyon zavar, hogy talán az én ágyamban szexelnek.. :SS Utána meg alszok ott.. Jah, és arról ne is beszéljünk, hogy anyum ágyában kell aludnom mellette, amikor itt alszik, mert nem birok a saját ágyamban aludni a fiú miatt.. Mindig mondom anyának, hogy ne aldjon már itt megint nem fogok a másik szobában aludni, de akkor is jön.. Ráadásul a kaját is megzabálja itthon, amit szeretek..
2011. szept. 17. 12:17
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
ez azért durva!!!!mindenképp harcolj a sajàt szobàdért!ezt azért tulzàsnak talàlom,hogy az egyik nap itt,a màsik nap ott alszanak téged meg kiturnak!a sràcnak is van testvére akit kiturnak?
2011. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
van testvére, de nekik külön szobájuk van, és a testvére odavan nikiért, nagyon jo barátnők, szal ot még nem is zavarják
2011. szept. 17. 14:06
 33/53 anonim ***** válasza:
na hát velem is hasonló volt. vagyis anya nem akarta hogy lefeküdjenek csak aludjanak ezért hárman aludtunk a szobában. persze ők egész éjjel dugtak "csendben" aztán ha mondtam anyának nem hitt nekem mert hát nem hülyék hogy mellettem csinálják...dehogynem...
2011. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
az durvaa..
2011. szept. 17. 14:36
 35/53 anonim ***** válasza:
16%

Elég undorító és irigy testvér vagy... elöször elkezdtél panaszkodni azért, mert a tesodnak van barátja és nálatok alszanak. (ok szar érzés lehet, h néha átkell vonulj anyádék szobájába-mellesleg irnám, hogy én lány vagyok, és a bátyámmal kellett egyszobába lennem nagyon sokáig, sosem csináltam gondot belőle, ha jött a barátnője, átmentem anyuékhoz és kész) Aztán elkezdted azt, hogy a tesod barátja "anyának" szólítja anyukádat. Szerintem ha zavarná őt biztos megemlitette volna... féltékenykedsz a testvéredre, meg a barátjára...még kis tini vagy, aki a középpontba akar lenni és megragad mindent, hogy csinálja a cirkuszt... nyugodj le, kezdj el tanulni, foglald el magad, este meg amúgy is aludj..nem kell hajnali 1-2ig fent lenni, hiszen suli idő van már!!! Hétvégén meg kibirod azt az egy napot, két napot, ha nem a sajátszobádban alszol!!!

nőlj fel, gondolkozz éretten, ne pedig féltékenykedj!

2011. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy kiveszem az írásaidból ez a helyzet csak téged zavar, és bosszant...

Ha édesanyád, -aki egy felnőtt, értelmes(gondolom) nő- zavarná, hogy a lánya barátja "anyának" szólítja, illetve zavarná, ha ennyit ott van a lánya barátja, akkor biztos elbeszélgetne veled, hogy kislányom, nem jó ez így nekünk, hogy mindennap itt vagytok szinte...!

De mivel ez nem történt meg, anyád belátja, hogy a lánya FELNŐTT és igenis szüksége van arra, hogy a barátjával együtt tudjanak lenni... biztos tudja, hogy nincs akkora anyagi helyzetük, hogy egyik percről a másikra eltudjanak költözni stb...te ezt még nem tudod belátni, csak azt látod, hogy "jaj az én ágyamon csinálják, fúj"... még sneki nem hallt ilyenbe bele... Az én nővéremék is csinálták az én ágyamon... sőt anno 1x én is a barátommal az ő ágyukon! ÉS? történt ebből valami?! Ugyanúgy élek, egészséges vagyok... nem kell belegondolni mit csináltak az ágyon, az a nem egészséges...

Tényleg gondolkodj érettebben...bár talán pár év múlva belátod milyen irigy vagy most...

2011. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Igen engem zavar és bosszant. Te se örülnél ha nem aludhatnál az ágyadban. nem érdekel hogy még senki se halt bele iylenbe, ennyi erővel pisilj bele az ágyadba és aludj ott, abba se lehet belehalni.. -.-"
2011. szept. 17. 15:07
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdezőnek igenis igaza van. Én már többször válaszoltam és most is ugyanazt tudom mondani. Havonta egyszer kétszer elmegy az ott alvás, de nem állandóan...iskola időben meg pláne.


Nem tudom, hogy nem szorult tapintat sem a nővéredbe, sem a fiújába. Én már sokszor attól is ki voltam akadva, hogy a párom húgát "kiraktuk" a szobából DÉLUTÁN (nemhogy este a saját ágyából...) Mi kibírtuk hogy két évig ne aludjunk egymásnál, nem tudom mióta vannak együtt a tesódék, de gondolom nem olyan régen...


Az meg külön durva, hogy anyukád adja a lovat alájuk...az meg, hogy anyának szólítja...hát...


21-L

2011. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Amikor az édesanyáddal alszol, akkor édesapád hol van?

Itt elég bukfenc-szagú a sztori...

2011. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

szerintem anyuka sem örül a helyzetnek, csak nem akarja az udvarlóval együtt a lányát is elüldözni-korábban kellett volna gondolkodni, sajnos.

A másik meg, hogy a 19 éves nővér akkor is haza fog járni hétvégenként, ha otthon van a barátja.

2011. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!