Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem sosem...

Mit tegyek? Úgy érzem sosem fogom úgy szeretni a páromat mint az exemet.

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten még jobban is szeretem, jobban kötődöm hozzá, de vagyok olyan szerelmes. Az exem volt az első férfi az életemben 5 évet tartott, tényéeg nagyon imádtam, az utolsó pár hónapban ábrándultam ki, addig szerelmes voltam belé. Pedig nem érdemelte meg, sokszor megbántott, megalázott, szakított velem, valószínűleg meg is csalt, mégis őt tudtam olyan tűzzel szeretni, ahogy mostmár nem tudok.

Pedig a párom fantasztikus ember, 1 éve vagyunk együtt, mindent megtesz értem, imád, tisztelettudó, becsületes, a legjobb ember a világon, tényleg minden nő ilyen férfira vágyik. Mégsem tudom úgy szeretni és ez kiborít. Mit tegyek? Elhagyni nem akarom, mert tényleg nagyon szeretem, nem szeretnék senki mást így, csak az az igazi tüzes, bolond szerelem, az nincs.

25/N


2011. szept. 22. 10:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
soha nem fogod úgy szeretni (lángolni érte)a mostani párodat mint az elsőt!!én is sokszor így érzek de ahogy ti is írtátok megbecsülöm őt és nagyon szeretem sokszor megbánt de kedves hozzám és mindent megtesz nekem!!de ne hasonlítsd össze a két kapcsolatot ne keresd a nagy lángolást lehet meg van csak valahogy más formába
2011. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell ugyanúgy szeretned. Minden szeretet/szerelem más. Nincs két egyforma.

2. A szerelem nem érzelmi hullámhegy és hullámvölgy. Nyilván az előző kapcsolatodban hevesebb érzelmek voltak, hiszen bántott, alázott. Kellett szeretni, megbocsátani, problémákon fantáziálni és megoldani, aztán megkönnyebbülni, hogy még együtt vagytok. Most nincs ez a hullámzás, de ez nem baj. Ez is szerelem, csak "túl nyugis". Másmilyen. A boldogság unalmas. :)

2011. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Így van,nem ő az igazi..Sajnos nagyon valószínű,hogy fel fog bukkanni egyszercsak egy új férfi az életedben,akiért majd rajongani és lángolni fogsz.Kérdés az,hogy vajon akkor már késő lesz?

Nagyon vigyázz.Döntsd el,hogy most ok együtt maradsz a jelenlegi pároddal,és hűséges maradsz.Ha véletlenül megismersz egy új férfit,akiért fellángolsz, akkor ne csalj meg senkit,hanem légy elég erős ahhoz,hogy szakíts a kapcsolatban és úgy kezdj csak újba!

2011. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy benne vagy-e még ebben az állóvízszerű kapcsolatban, de mivel pont a szerelem érzésének az átélése hiányzik belőle (fontos, hogy szerelemmel induljon egy kapcsolat, mert hozzátartozik a fejlődéséhez, bárki bármit mond...) előbb-utóbb be fog robbanni elemei erővel egy teljesen új szerelem az életedbe és akkor szegény párod teljesen bele fog betegedni.
2013. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!