Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem sosem...

Mit tegyek? Úgy érzem sosem fogom úgy szeretni a páromat mint az exemet.

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten még jobban is szeretem, jobban kötődöm hozzá, de vagyok olyan szerelmes. Az exem volt az első férfi az életemben 5 évet tartott, tényéeg nagyon imádtam, az utolsó pár hónapban ábrándultam ki, addig szerelmes voltam belé. Pedig nem érdemelte meg, sokszor megbántott, megalázott, szakított velem, valószínűleg meg is csalt, mégis őt tudtam olyan tűzzel szeretni, ahogy mostmár nem tudok.

Pedig a párom fantasztikus ember, 1 éve vagyunk együtt, mindent megtesz értem, imád, tisztelettudó, becsületes, a legjobb ember a világon, tényleg minden nő ilyen férfira vágyik. Mégsem tudom úgy szeretni és ez kiborít. Mit tegyek? Elhagyni nem akarom, mert tényleg nagyon szeretem, nem szeretnék senki mást így, csak az az igazi tüzes, bolond szerelem, az nincs.

25/N


2011. szept. 22. 10:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor maga az érzés hiányzik neked. De ahogy már írták nincs két egyforma szerelem. Az exed idejében még fiatalabb, tapasztalatlanabb voltál, tehát te is sokat változtál azóta, ezért nem tudsz ugyanúgy érezni, mint akkor.
2011. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igaz, csak 18 voltam akkor, lehet, hogy ez az oka, hogy már nem érzek úgy. Meg első szerelem is volt, első csók, első kapcsolat, minden.
2011. szept. 22. 11:23
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, a nőknek mindig a köcsög kell, a bunkó, a tapló. Sajnos így vagyunk kódolva. Szeretünk szenvedni, mert ami túl tökéletes, az nem jó.


Nekem vagy párom/vőlegényem immár 6 éve. Tavaly tavasszal elezdett hivogatni az exem. Tudni kell, hogy 18 éves voltam, mikor vele jártam, de csak egy évig. Mégis olyan volt, mintha újra előtörnének belőlem a régi érzelmek (persze, úgy , hogy ott volt a párom...) Nyárra szakítottunk, és én újra megpróbáltam az exemmel...hát már korántsem volt akkora varázs, mint 18 évesen. Akkor ő hagyott el engem, sokáig sírdogáltam miatta. De mikor nyáron összejöttünk, egyáltalán nem azt éreztem, mint anno. Egyenesen hánytam tőle. Most ő kapart értem, de nem érdekelt. Végül kibékülünk a vőlegényemmel és azt hiszem, tökéletes minden. Ha akkor nyáron nem jön ez a kis mosolyszünket, talán sohasem ismerem meg a valódi érzéseimet az ex-szel kapcsolatban. Azt, hogy azok már rég elmúltak, és a múltat nem lehet visszahozni.

2011. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Van egy mondás!

Újra melegítve már sosem a régi,de persze kivételek akadnak és már láttam sok olyat ahol évek után az exnél kötöttek ki végül és aztán lagzi is lett belőle.Aki azt mondja hogy tagadja le az érzéseit az hülyeséget beszél mert azt nem lehet...és úgy gondolom ha neked még most is az exeden jár a fejed akkor vagy valami nem stimmel a mostani kapcsolatodban vagy pedig még mindig őt szereted úgy igazán,de amíg még a szíved félig ott van nála addig a jelenlegit sem fogod igazán szeretni én úgy gondolom,vagy felejtsd el örökre vagy menjél vissza hozzá.Más választás nincs sajna...

2011. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te szakítottál vele, túl tetted magad rajta elmondásod szerint akkor csak egy értelmes választ tudok mondani arra, hogy miért gondolsz rá. Egyszerű a dolog, a mostani kapcsolatodban nem kapod meg azt amire vágysz, esetleg nem is szereted igazán a srácot. Ezért folyton vissza gondolsz arra mikor az exedet szeretted, mert valószínű őt jobban szeretted anno mint ahogy ezt a srácot valaha is fogod!
2011. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Amúgy a 11:59-es válaszoló jól mondja én is így gondolom..
2011. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul gondoljátok, nem az exemre gondolok és nem szeretem már. Csak azt a lángolást nem érzem, amit akkor, 18 évesen éreztem. Lehet a kor miatt, lehet azért, mert az volt az első, nem tudom. De az biztos, hogy a mostani páromat sokkal jobban szeretem, jobban kötődöm hozzá, ő az a férfi, akire vágytam. Csak az a nagy lángolás hiányzik, amikor úgy éreztem, hogy belehalok, ha nem láthatom. De mindegy, nem is kérek több választ, mert látom, hogy itt senki se akarja megérteni, hogy miről beszélek és próbálnak nekem bebeszélni valamit, ami nyilván nem úgy van.
2011. szept. 22. 12:58
 18/24 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:58


Ha ezt eddig is leírtad volna így mint ahogy most,akkor megértettük volna...de így már tiszta a kép.

Tehát neked teljesen mindegy hogy kicsoda csak a lángolás hiányzik..és nem a volt párod.Én meg erre meg azt mondom hogy még lehet ilyen akármikor csak akkor majd győzd eldönteni hogy maradsz e a mostani párod mellett vagy nem...mert egy ilyen lángolás akármikor beléphet az életedben és általában váratlanul szokott bekövetkezni ez a dolog.De viszont ha érkezik számodra még egy ilyen ember akkor merem garantálni hogy nem akarsz majd a mostani párod mellett maradni szerintem....

2011. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Na nekem erről az jutott az eszembe ami most történt velem.A volt párrommal majdnem 3 évet voltunk együtt nekem első szerelmem volt meg minden.De én szakítottam annak idején mert az anyukája bekavart.Ö neki is meg nekem is lett új kapcsolata (nekem már majdnem 9 éve)kb neki is most álítolag szakítottak de én nem akartam összejönni újra vele
2011. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, ha nem érzed a lángolást akkor azt jelenti amit én leírtam, hogy mégsem szereted annyira ezt a srácot, viszont az exednél volt lángolás! Te nem érted amit írtam! És ahogy előttem írták, egy ilyen lángolás előbb vagy utóbb be fog lépni az életedbe és oda ez a srác...
2011. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!