Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek NORMÁLISAK?

Szerintetek ezek NORMÁLISAK?

Figyelt kérdés
A párom bátyja csalja a nejét. Ez magában már hányinger, de képzeljétek el a szituációt, a szerencsétlen nô kétségbeesetten hivogatja anyóst hogy hol van apuci (2 éves a gyerek), anyós orrba szájba hazudik, apuci meg a ribjével nyaral anyóséknál, akik a seggét is kinyalják a kis k-nak. Ti láttatok már ilyet?! Beleavatkoznátok?
2011. szept. 25. 19:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én nem sajnálom. Azért mondom a válaszolónak, hogy inkább mondja el neki, mert ott van a gyerek. Inkább együnk így minthogy apa minden második hétvégén "utast visz Pestre" címszóval lelépjen. Amúgy meg tudom, hogy szeret anya is meg apa is. Apa kicsit távolabbról, de akkor is tudom és gyakran jár haza. És van egy 2 éves fél tesóm is akit imádok.


17/L

2011. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem,nem és nem!

Nem állnék a fiam pártjára, ha ilyet tenne, úgy nyakon vágnám, hogy 20 év múlva is emlékezne rá.


Aki azt írta, hogy oka van annak, ha egy férfi csalja a párját, azt is nyakon vághatná már valaki. Biztos férfi vagy, és avval a kicsi darabkával gondolkodsz.

2011. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp elmondanám. Egyszeri félrelépsét, ha megbánja, nem szólék bele, de EZT?! Téged is sajnállak, jó kis anyósod lesz, szép család.( Én is akkorát adnék a fiamnak, hogy megtekeredik, nemhogy falazzak neki. )
2011. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!