Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek NORMÁLISAK?

Szerintetek ezek NORMÁLISAK?

Figyelt kérdés
A párom bátyja csalja a nejét. Ez magában már hányinger, de képzeljétek el a szituációt, a szerencsétlen nô kétségbeesetten hivogatja anyóst hogy hol van apuci (2 éves a gyerek), anyós orrba szájba hazudik, apuci meg a ribjével nyaral anyóséknál, akik a seggét is kinyalják a kis k-nak. Ti láttatok már ilyet?! Beleavatkoznátok?
2011. szept. 25. 19:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

19:16

És az unokája nem számít? Tényleg gázak, ha a fiam később ezt csinálná, én elzavarnám a kis barátnőjével együtt.

2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Én csak most tudtam ezt meg, elég rosszul érint a dolog :( Az biztos hogy a párommal nemigen tartjuk majd velük a kapcsolatot, de most túl közel élünk egymáshoz, nem kéne egy nagy balhé. Gondoltam hogy elmondom a nõnek hogy mi folyik körülötte, de nem nagyon ismerjük egymást, félek hogy elárulná honnan jött az infó.

A párom meg egyszerûen nem akar belecsöppenni, persze õ is rosszul van az egész ügytõl

2011. szept. 25. 19:28
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Névtelen levél a nő részére.
2011. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez a névtelen levél jó ötlet!!
2011. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A volt barátoméknál ugyanez volt, az öccse bárkivel-bármikor megcsalta a barátnőjét. Együtt laktak, amikor a lány elment hétvégén simán felvitte kettesével a kiscsajokat.

A szülei és a volt barátom és a haverjai persze falaztak neki, amikor egy csajt dugott a szobájában az anyja küldte el a barátnőjét, hogy nincs itthon.

A szobájában megtalált idegen szájfényt pedig nekem kellett felvállalnom, hogy az enyém.


Azon én is gondolkoztam, h mi lenne, ha elmondanám neki. Én is levelet akartam írni neki, nézzen utána mit csinál a szerelme, amikor állítólag otthon alszik, meg kérdezzen meg pár "barátot".

Az öcsi utált engem, a barátnőjével eleinte kijöttem, de ő is elkezdett utálni, csak mert a barátja nem szeret.

Amilyen köcsög volt velem simán megérdemelné, hogy felvilágosítsam a barátnőjét, de már nem tartjuk a kapcsolatot, a csaj meg lehet nekem nem is hinne. Pedig rajta kívül a szülők, barátok, haverok, mindenki tud róla.

2011. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Két felnőtt fiam van,szeretem őket.De ilyen helyzetben nem falaznék nekik az biztos.A felesége mellett van a helye.Ha már nem akar vele lenni, akkor legyen benne annyi gerinc, hogy elé áll, és elmondja.Az anyós a legdurvább a dologban!
2011. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nálunk apa csalta anyát. Tudta az egész családja (apának). Ugyanolyan jó kedvűen ültek asztalhoz minden vasárnap anyával mintha semmi sem lenne aztán 4 éve húsvét reggelén elkapott anya egy sms-t. Hát gondolhatod, hogy érezte magát. Szerintem szólj. Nem is lehet megalázóbb semmi annál, hogy a párod megcsal és csak te nem tudsz róla. Mellesleg a gyermeknek is jobb lenne. És ha a te párod (ne adj isten) ezt csinálja ugyanígy lesz veletek is anyós.


17/L

2011. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

19:51


Elváltak?

2011. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Természetesen. A Legközelebbi munkanapon anya szabadságot vett ki és ment beadni a válópert. Egy hónapja zárult le végleg.


19:51

2011. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

20:10


Sajnálom ,hogy szétment a családod. :-(

2011. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!