Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a kolléganőm?

Féltékeny a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Olyan helyre kerültem dolgozni,ahol sok pasi között egyszem nő volt eddig,ő is inkább fiúnak néz ki csak vannak mellei.

Én inkább a nőcis kinézetű nő vagyok,miniszoknyával,sminkkel,miegymás.Párom közvetlen munkatársam is egyben.

A kolléganő kivételével mindenki örült nekem,tudásom megvan,nem túl női szakma,de értek hozzá,és legalább van köztük nőies nő is,ezt igy megmondták.

A kolléganő viszont elejétől fúr ahol tud,páromat is,bár hiába,szakmailag nem tud hibát találni,pedig nagyon próbál.

Fiúk szeretnek,párom is bevéd ha úgy érzi kell,jó a légkör,jó a munka és a fizu is,csak a kedves kolléganő nem bir.

Mit csináljak vele? Veszekedni nem akarok,elkerülni nem tudom.

30 alattiak vagyunk


2011. szept. 27. 10:37
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

11:22 ez nagyon durva


klima nélkül 40 fokban nem lehet létezni se az elvileg előirt öltözékben

ennyi engedmény jár,ha már elviselhetetlen hőség van


hogyan próbál? Melóba próbál belekötni,hogy azt nem úgy kell,nem jó úgy.De a vége mindig az volt eddig hogy nincs azzal semmi baj.

És nem idejön szólni,hanem leirja emailben a főnöknek,aki megnézi,és megmondja hogy de azzal semmi baj nincs (én már csak a főnök reagálását kapom meg az eredeti levéllel,tehát nem nekem cimzi)

2011. szept. 27. 11:29
 22/35 anonim ***** válasza:
97%

11:22, azért te sem vagy semmi, hogy a saját érdekedben úgy rejtegeted ezt a dolgot, mintha semmiség lenne. A minimum az, hogy el kellett volna mondani az érintettnek, utána pedig a Rendőrségnek gyilkossági kísérletért.

Szerintem hazudsz, ha meg nem, akkor te sem vagy egy gerinces ember.

Egyébként a nők minden munkahelyen fúrják egymást ok nélkül, egyszerűen ilyenek. Nem kell ahhoz csinosnak lenni, vagy jobban dolgozni, ez alapvető női jellemvonás. Ahol többségben vannak a nők, ott aztán nem is lehet rendesen dolgozni, mert többet foglalkoznak egymással, mint a munkával.

2011. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
69%

Fonok szerint Te vagy a" het sztarja",egyenlore, mert minibe jarsz.

Baratod nem sokaig fog vigyorogni, tulorazni ingyen, mikor majmot csinalnak majd belole es beloled a palik a kirivasodert, askalodasodert, a sznobizmusodert. Ne razd tul sokaig, majd nem lesz munkad.

2011. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
80%

Rövidnadrág-atléta összeállítás nyáron melóhelyen...

Hát nálunk az egyik csávesz(kollégám) azt megengedi magának, hogy amikor üzleti tárgyalás van, és az ügyfelek megjelennek öltönyben,de legalább fekete farmer+ing, ő beflangál egy -maximum strandon elfogadható sortban, olyan gyűrött és füstszagú pólóban, ami előző nap este volt rajra kerti sütögetéskor, ráadásul mezítláb,gombás, retkes lábakkal, mert az NDK-s,gusztusos szandálját berúgta az asztala alá. Meglátta a főnököm ezt, és olyan üvöltés volt, hogy zengett az iroda, mindenki menekült. Na azóta felvesz normálisabb cuccokat, amikor idecsődít embereket tárgyalásra. Mi persze csak röhögtünk ezen, üzletfelek nem nagyon....

2011. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%

Na jó, idejössz, leírod a problémád, de ha kapsz jótanácsot, hogy hogyan tudnád elsimítani a helyzetet, akkor felháborodsz. Hát ha neked a miniszoknyád fontosabb, mint a mindennapos normális légkör az irodában, akkor te vagy a hunyó, nem a kolléganőd. Itt jegyzem meg, hogy ahol én dolgozom, ott sem rövidnadrágos-pólós férfiak, sem miniszoknyás nők nincsenek, s ehhez nem kellett külön szólnia a főnökségnek, mi magunktól is tudjuk, hogy milyen ruha való az irodába, milyaen inkább a hétvégi lazuláshoz, a kettőt nem keverjük.


Na mindegy, idejöttél, dicsőítetted magad, hogy milyen szép vagy, plusz szexis, plusz sokkal jobb nő a kollégánál, aki "nyilván" csakis féltékenység miatt rideg veled, naná... hát, ha ettől volt egy jó napod, akkor már megérte, bár a kolléganőd továbbra is könnyűvérűnek fog tartani, de mit érdekel az téged, te sem őrá, sem a munkahelyi viselkedési normákra nem adsz, okés, de akkor tulajdonképpen mi a probléma?

2011. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

-kutya se jön a környékünkre,minden telefonon,emailben történik

az ügyfelekkel való tárgyalásra megvan a külön emberke,meg tárgyalóterem,ő öltöny,nyakkendőben van nyáron is


ha a főnök rövidgatyában és atlétában van,akkor nem értem mi miér ne lehetnénk hasonlóban?

izzadva nem lehet szellemi munkát végezni...

nem ez volt a kérdés

kolléganő is rövidnadrágban van,csak épp fiúsban

2011. szept. 27. 11:45
 27/35 anonim ***** válasza:
64%
Kar erted. Nem lehet eszt onteni a miniruhas fejedbe.
2011. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
28%

Ne törődj az itteni szerencsétlenekkel, csak ez maradt nekik meg a blog.hu. :)

Legyél nőies, és végezz kiváló munkát, akkor sosem lesz rajtad fogás. Sok sikert!

2011. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
35%
na, Miss Fapin@ is megérkezett!
2011. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk is hasonló volt, csak nekem kritizálta a ruhám, hogy már sokat szoliztam stb. Én csak mosolyogtam, leperget rólam. A végén már őt nézték hülyének, mert már annyira féltékeny volt, hogy egyszer látványosra sikerült a kiborulása. Utána látszat jóba lettünk, de legalább már nem furakodott.
2011. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!