Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a kolléganőm?

Féltékeny a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Olyan helyre kerültem dolgozni,ahol sok pasi között egyszem nő volt eddig,ő is inkább fiúnak néz ki csak vannak mellei.

Én inkább a nőcis kinézetű nő vagyok,miniszoknyával,sminkkel,miegymás.Párom közvetlen munkatársam is egyben.

A kolléganő kivételével mindenki örült nekem,tudásom megvan,nem túl női szakma,de értek hozzá,és legalább van köztük nőies nő is,ezt igy megmondták.

A kolléganő viszont elejétől fúr ahol tud,páromat is,bár hiába,szakmailag nem tud hibát találni,pedig nagyon próbál.

Fiúk szeretnek,párom is bevéd ha úgy érzi kell,jó a légkör,jó a munka és a fizu is,csak a kedves kolléganő nem bir.

Mit csináljak vele? Veszekedni nem akarok,elkerülni nem tudom.

30 alattiak vagyunk


2011. szept. 27. 10:37
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Még amikor idekerültem,próbáltam vele normálisan beszélgetni,hogy miylen jó hogy nem egyedül nőként a sok pasi között...de többször otthagyott mondat közepén
2011. szept. 27. 11:01
 12/35 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy csak tartózkodó. Várjál, meg fog ismerni.
2011. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

4 hónapja itt vagyok,azóta ilyen...

és egyre idegesitőbb a furkálása

2011. szept. 27. 11:18
 14/35 anonim ***** válasza:
76%

Egy féltékeny kolléganő nagyon sok mindenre képes...még többre, mint gondolnád...

Egy sztori: az én munkahelyemen van pár nő(nem túl sok),és van pár pasi is.

Az egyik nőn észrevettük, hogy nagyon rosszindulatú(38 éves), és kibeszél mindenkit-illetve minden egyes ember sorra kerül, és nincsen kivétel.Rövid idő kérdése az egész.Folyamatosan fúr mindenkit(engem nem, egy bizonyos ok miatt velem soha nem mert kezdeni)

Állandóan megy le az udvarra, villogtatja a szemét, ja és ő a fönöknek a kitartottja hosszú évek óta már.

Jött egy csajszi fél éve hozzánk, akit kipécézett magának. Napi szinten ment a főnökhöz, hogy mit b*szott el,mikor rúgja már ki...a csaj egy elég csinos példány-nem mondom hogy világszépe, de ad magára.És ez nem tetszik Fanni kisasszonynak(főnök kitartottja),neki rohad a bőre,belül is rohad, penészedik, ápolatlan, és nem csinos egyáltalán..Egy idő után az a csinosabb lány elkezdte magát rosszul érezni, és panaszkodott, hogy fáj a gyomra, folyamatosan hasmenése volt, nagyon gyakran előfordult, hogy alig tudott betámolyogni a munkahelyére. A külsején ez elkezdett látszani, olyan volt, mintha amortizálódott volna le szép lassan.

Próbáltuk kideríteni, hogy mi a probléma, talán a takarítónő vegyszeresen hagyja a dolgokat, és az a gond, mert attól előfordulhat ilyen. De akkor nekünk is kellett volna, hogy legyen ilyen tünetünk, de nekünk semmi nem volt.

1 hónapon belül olyan állapotba került, hogy ki kellett a mentőt hívni hozzá, mert úgy legyengült, hogy fel se tudott állni.Taxival jött be pár napig, mert BKV-zni se volt képes. A mentő elvitte kórházba, ahol is kivizsgálták, és nem derült ki, hogy mi okozza nála ezt a borzalmat.

Érdekes volt, hogy amíg a kórházban volt, javult az állapota. Hasmenés megszűnt, így kijöhetett.

Utána újra dolgozott, és végre jobban is nézett ki. Pár napon belül visszaesett,ugyanolyan rosszul volt, mint előtte, és egyik reggel, mikor jöttem be dolgozni, azt látom(nem tudta senki, hogy ott vagyok), hogy a csini kolléganőm nincs az asztalánál, viszont Fanni ott áll előtte, és valamit csepegtet a kolléganőm bögréjébe. Utána ezt a valamit zsebretette, és visszaült a saját asztalához. Úgy tettem, mintha nem láttam volna semmit, később egy kollégám megkértem, hogy hívja el az asztalától Fannit egy jó pár percre cigizgetni, és mikor lement, fogtam magam, és feltúrtam a táskáját, volt egy olyan érzésem, hogy bármi is volt az az üvegcse, meg fogom ott találni. Nem hittem a szememnek, mert egy belső zsebben megtaláltam, egy üvegcse hashajtó volt,márkát nem írok, mert esetleg itt magáraismerhet(nevet is elváltoztattam, kort is, de a tényeket nem).

Gyomorgörcsöm lett, hirtelen azt se tudtam, mit csináljak, és az az ötletem támadt, hogy leszedem a tetejét ennek a cuccnak, egy nagy részét belenyomtam a Fanni kávéjába,a többit a mosdóba kiöntöttem,és feltöltöttem csapvízzel az üvegcsét. Tetejét visszatettem, és a táskájába visszaraktam ezt. Nem szóltam a csini kolléganőmnek, de Fanni továbbra is nyomta bele a nagy adagokat az üvegcséből a kolleginának.(Egyik ilyen jelenetét felvettem telefonra, nagyon jó minőségű lett,szerencsére nem vette észre) 2-3 napon belül a kollegina jól lett, és nagy hangosan, örvendezve megjegyeztem, hogy 'milyen jó, hogy jól vagy már'..de nem hagyott nyugodni a dolog, így odamentem Fannihoz, és lejátszottam neki amit felvettem pár napja. Én még ilyen vörös embert nem láttam még életemben, ahogy ő kinézett. Aztán mondtam, hogy mit találtam a táskájában(arról is csináltam képet), megmutattam a képet is, és kérdeztem, hogy mi a hozzáfűznivalója. Még hebegni, habogni se tudott, nem jött ki hang a torkán. Felálltam, és mondtam neki, hogy 'gyere,meséljük el Katinak(csini kollegina), hogy mit műveltél vele hónapokon át, jó? Erre ő elkezdett rimánkodni, meg rángatni, hogy 'ne ne nee szóljak neki, soha többet nem csinál ilyet', de engem továbbra is b*szott az ideg, hogy hogy képes ilyenre egy ember, és amikor bejött a párja-aki a főnököm is egyben, lejátszottam neki a videót...gondolhatjátok, milyen feje volt...elmeséltem, hogy áttúrtam a táskáját, a képet megmutattam amit csináltam. Megkért, hogy ne szóljak a Katinak, legyek szives. Azt hiszem, itt pontot teszek a végére, mert nem tudom, hogy ő olvasgatja-e ezt a fórumot,vagy sem, és nem örülnék, ha erre rátalálna.A lényeg az, hogy Fanni megkapta amit érdemelt, igaz, hogy kirúgva nem lett, és máig együtt vannak a párjával, de amit érdemelt, azt megkapta a közbenjárásommal.

Tőlem tart mégjobban azóta(joggal),velem továbbra sem mer kezdeni, de Kati elment egy másik munkahelyre(jobb fizu), és így a legjobb, Fanni nagyon be van tojva hogy ez egyszer kitudódik.

De a lényeg-a nők olyan dolgokra képesek, hogy iszonyat...nekem meg nem fordulna a fejemben, hogy ilyet tegyek egy emberrel(kivéve Fannival, mert akkor és ott elborult az agyam), mivel ebbe akár bele is pusztulhatott volna.

De ez az agyatlan rib*nc erre nem gondolt...

Kedves kérdező, nem tudom mi a megoldás erre a problémára, annyit tudok csak írni, hogy légy nagyon óvatos...vigyázz vele..

2011. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
86%
Tutira féltékeny. Én is dolgoztam egy szem nőként pasi között és igen is adtam alájuk a lovat egy egészséges határig. Nekem az vetett véget a tündöklésemnek, hogy az egyik csávó (főnök) nővére is oda jött dolgozni, aki ugyan nem tetszelgett, hanem neki állt anyáskodni mindenki felett, amivel véget vetett a felhőtlen jó hangulatnak. Szóval a rivalizálás mindig kialakul, nem feltétlenül azért, hogy ki hogyan öltözik. Minden esetre én azt mondom sz@rd le, persze ne legyél vele rosszban, mert a marakodás nagyon alá tud tenni a munkahelyi teljesítmények is, de örülj neki, hogy fiatal csinos nő vagy. Addig örüljünk míg fiatalok vagyunk és riválisok, mert mi is megöregszünk és csúnya ráncos banyák leszünk, akkor aztán már nem lesznek ilyen problémáink... sajnos...
2011. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
92%
Akkor meg ne foglalkozz vele.Egyébként ez érdekes én irodában még nem láttam rövidnadrág-atléta összeállítást még nyáron sem.
2011. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
De azt nem írtad le, hogyan próbál fúrni téged.
2011. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy mi nem igazán látunk bele a dolgokba. Látjuk az egyik oldalt, a tiedet. Az, hogy mondat közepén otthagy, így első hallásra nagy bunkóságnak tűnik, ha egyébként normálisan társalogtál vele. HA! Ne vedd bántásnak, nem azért írom, de elég nehéz azt elképzelni valakiről, hogy mondat közepén, ha egyébként normálisan beszélgetnek vele, otthagy csapot-papot és elrohan.... Nem lehet, hogy lenézed? Ha te mindenben normális voltál vele szemben és ő mégis otthagy, akkor ritka egy bunkó emberről van szó. Szóval érted, hogy miért hezitálok?
2011. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
39%
Ne foglalkozz vele. Majd kiheveri. Nem tudom minek irígykedni, inkább nézne szét a saját háza táján..Amúgysem irigyelni kell valakit, hanem nekünk is el kell érni azt a szintet, állapotot, amit a másikban irígylésre méltónak találtunk..
2011. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
56%
11:22 ez a sztori nagyon durva, azt hittem ilyesmi csak brazil szappanoperában történhet meg.
2011. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!