Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a kolléganőm?

Féltékeny a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Olyan helyre kerültem dolgozni,ahol sok pasi között egyszem nő volt eddig,ő is inkább fiúnak néz ki csak vannak mellei.

Én inkább a nőcis kinézetű nő vagyok,miniszoknyával,sminkkel,miegymás.Párom közvetlen munkatársam is egyben.

A kolléganő kivételével mindenki örült nekem,tudásom megvan,nem túl női szakma,de értek hozzá,és legalább van köztük nőies nő is,ezt igy megmondták.

A kolléganő viszont elejétől fúr ahol tud,páromat is,bár hiába,szakmailag nem tud hibát találni,pedig nagyon próbál.

Fiúk szeretnek,párom is bevéd ha úgy érzi kell,jó a légkör,jó a munka és a fizu is,csak a kedves kolléganő nem bir.

Mit csináljak vele? Veszekedni nem akarok,elkerülni nem tudom.

30 alattiak vagyunk


2011. szept. 27. 10:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:22


TE EGY HAZUDÓS DÖG VAGY

tessék itt vagy korábbi kommented egy másik kérdéshez,van egy kis ellentét a két írásod között


Még esetleg áramot vezetni a kerítésbe...SÜLT ANYÓS...!Biztos ízletes:-)hehe porh-anyós....

DE komolyra fordítva...nehogy eljátsszátok hogy nyugtatót teszel a piájába...visszaüthet..kiderülhet...mi egy kollégánkkal játsszottuk el azt,hogy minden áldott nap hashajtót csepegtettünk a vizébe,kávéjába,teájába,még a déli levesébe is nyomattuk...MINDEN NAP,hónapokon keresztül...ezt mi kiötlöttük négyen,mert mindenki utálta,és összedobtuk a pénzt,és így megvettük a több havi hashajtót.Mindig figyelte valaki,hogy épp hol van a lány,és mikor épp kiment valahova,már settenkedtünk is a hashajtóval.(Egy nagyon jól ismert márka volt).Egy héten belül olyan szar állapotban volt a lány,hogy alig bírt bejárni dolgozni,és volt olyan,hogy a mentőket kihivatta velünk.Lefogyott,minden kijött belőle,ugy nézett ki mint a saját nagyanyja.Mindez kiderült egy másik ember jóvoltából,és hatalmas balhé lett belőle,ez a lány elmenekült a cégtől szerencsére,mi meg....na mindegy nem részletezem inkább,a lényeg,hogy mi is nagy bajban voltunk.DE ez már a multé hála istennek,ez a hülye ribi nincs nálunk,és mostmár lenyugodtak a kedélyek..

Csak egy kis kitérő volt,OFF sorry...ne mérgezd,tanulj az esetemből.Más módot kell alkalmazni a távoltartására.


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ez a válasz 58%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-22 14:02

2011. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
59%

Párom munkahelyén is mehetnek az ott dolgozók rövid nadrágba, pólóba nyáron. Informatikus, nem zavar senkit se... nem tudom miért baj, ha valahol lehet ilyet tenni.


Semmit nem tudsz vele csinálni, hacsak nem beszélsz vele, hogy mire fel ilyen. Nem durván, normálisan kérdezel rá, ennyi.

2011. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
24%

11:22

Mekkora nagy regény író vagy.

Andersen hozzád képest kutyaf.

2011. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Andersen meseket irt, nem?
2011. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Andersen meséket igen :)
2011. szept. 28. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!