Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megengednék? Szülők...

Ezt megengednék? Szülők válaszára vagyok elsősorban kíváncsi!

Figyelt kérdés

Na szóval 14 éves vagyok barátnőm 2 hónappal fiatalabb..

Szünetben aludnánk együtt csak nemtudjuk a szüleink mit mondanának!Megbízható vagyok én is és ő is tuti nem lenne belőle szex..Meg amugy is én nem vagyok híve a fiatalkori szexnek! :D

Azért lennék kíváncsi szülők válaszára hogy ők ezt megengednék a gyerekének ha tudja hogy az megbízható?

A válaszokat előre köszönöm!


2011. szept. 29. 17:31
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

:)

Hát igen a tanulás! :)

Mi csak hétvégéken találkozunk mivel nem is a szomszéd faluban vannak..

De amikor találkozunk pénteken mindig előre tanulok hétfőre vagy ha ugy van keddre is hogy több időnk legyen egymásra.

Amíg 5-ös vagyok eljárhatok :)

2011. szept. 29. 18:27
 22/35 anonim ***** válasza:
61%

íme egy ellenvélemény: megengedném.

bár az én lányom még csak 3 éves, és nem tudom mit fogok gondolni 11 év múlva. ám egyelőre úgy érzem, hogy ha majd akkor kérné, alhatna nálunk a hasonló korú barátja.

2011. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném megbotránkoznék kiborulnék DE a 14 éves is ember, nyugodtan lehet barátja barátnője, szeressék egymást, fogják egymás kezét, csókolózzanak de az ott alvás az már más. Lehet, hogy maga a szexuális aktus nem történne meg (szerintem megtörténne) de ott a petting stb. Jelzem az én lányom még csak 2 éves, de a húgom 13 és nála is kiborítana ez. Nem tudom mi lesz még 12 év múlva, laza vagyok de azért ennyire nem.
2011. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki írta, hogy papol a 14 éves fiú, én úgy látom, hogy teljesen értelmes, és tisztelettudó. Nem testi kontaktus miatt szeretne a barátnőjével aludni, ami valljuk be, a kortársainál már szinte alap.

Ennek ellenére én sem engedném az ekkora fiamnak/lányomnak, hogy együtt aludjanak. Nem hinném, hogy bizalom kérdése, de tényleg gyerekek vagytok még. Egyébként ha lesz osztálykirándulás, akkor lesz alkalmatok együtt aludni (feltéve ha az osztályfőnök nem ügyel kínosan a koedukált hálókra).

Azzal szerintem sincs baj, ha egy 14 évesnek már van barátja/nője. Nekem 15 évesen volt először barátom, de emlékszem, hogy már 13-14 évesen is nézegettem a fiúkat. :)

Bár együtt alvás, szex, ilyenek, meg sem fordultak a fejemben.


Kérdező: Élvezzétek, hogy még "kicsik" vagytok. Olyan szép időszak. Ha szeretitek egymást, akkor úgyis együtt maradtok. Nem kell kapkodni :) Tényleg, mióta jártok?

2011. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ja és 21L voltam
2011. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
78%
16-17 éves korban megengedném a gyerekemnek,hogy együtt aludjon a párjával,de 14 évesen nem.30/N
2011. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagyok híve a fiatalkori szexnek."Vicces vagy, ha beindulnak a hormonok és esetleg a barátnőd is, akkor mond ezt. Nem, nem engedném, ne kísértsük az ördögöt. Én se vagyok híve a hízásnak, most mégis csokit fogok enni.
2011. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%
Én konkrétan nem tiltanám lányomat/fiamat attól, hogy 14 évesen legyen barátnője. Ez a korával jár és akár pozitív hatással is lehet rá sok téren. Azonban ez ottalvást én sem helyeslem, max 2-3 éve múlva. De ezt nem csak közölném velük, hanem leülnék mindkettőjükkel, és megbeszélném velük, hogy miért nem engedem meg. Sok szülő-gyermek kapcsolat azért rossz, mert hiányzik a megfelelő kommunikáció. Az azonban, hogy a szomszédok mit mondanak, egyáltalán nem édekel, semmi köze a családomhoz.
2011. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megengedném! Te aludnál a bal oldalamon, a barátnőd pedig a jobb oldalamon. :)

Szerintem is kicsit korai még.

2011. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

19:51-esnek

fél éve! :)


A többieknek köszi a normális választ! :)

2011. szept. 29. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!