Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megengednék? Szülők...

Ezt megengednék? Szülők válaszára vagyok elsősorban kíváncsi!

Figyelt kérdés

Na szóval 14 éves vagyok barátnőm 2 hónappal fiatalabb..

Szünetben aludnánk együtt csak nemtudjuk a szüleink mit mondanának!Megbízható vagyok én is és ő is tuti nem lenne belőle szex..Meg amugy is én nem vagyok híve a fiatalkori szexnek! :D

Azért lennék kíváncsi szülők válaszára hogy ők ezt megengednék a gyerekének ha tudja hogy az megbízható?

A válaszokat előre köszönöm!


2011. szept. 29. 17:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%

Mi úgy csináltuk hogy nyáron kertbe sátorba aludt a lány és én meg átosontam sunyiba amikor már este volt :)

Szülők meg azt hitték csak tesójával szórakozásból kint sátraznak de tesója meg bent aludt vagy barátnőinél.

2011. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
57%
Ha tényleg nagyon jó kapcsolatba lennék a gyerekemel és megbíznék benne és a párjában is akkor talán igen. Majd írd hogy engedték vagy nem. 19L
2011. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, 1 éve van barátom :D de nekünk sem engedik az ottalvást, fiúm kicsit kivan akadva mert hiányzom neki este is, és szerintem is sokkal jobb lehet összebújva aludni (én amúgy is ilyen bújós típus vagyok, kiskorom óta a takarót ölelgetve alszom :D) de én megértem a szüleim, nemkell elsietni az egészet, pedig csak aludni szeretnénk, de ők biztos mást gondolnak és ismerik is a srácot, szeretik mert vigyáz rám :)

Tehát ne lepődj meg hogyha a lánynak még 1-2 év múlva SE fogják megengedni, pedig az én szüleim még a jófej kategória :D

2011. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Az enyémek a büdösül szigorú csoportba tartoznak de ha jók a jegyeim átmennek jófejbe néha-néha! :D

A sátras dolog nagyon kreatív majd kipróbálom ! :D

2011. szept. 30. 18:55
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a kicsit lazább felfogású szülők táborát erősítem. Tehát nem vasszigorral nevelem a lányom. Most lesz 11 éves.

El tudnám képzelni hogy pár év múlva szerelmes lesz és elmennek ide-oda. Mozi, séta, pizza, stb.

De! Az már teljesen más tészta hogy együtt aludna a sráccal. Azt nem engedném, akármilyen jófej is vagyok! Min. 16-17 évesen, de még ezt is meg kellene rágnunk a férjemmel.

14 évesen (akármennyire is nem akarlak megbántani, de tény) még gyerekek vagytok. Nem kell az együtt alvást elsietni, akkor később már nem lesz varázsa a dolognak.

Az meg a másik, hogy a lányokat nagyon könnyen megbélyegzik és bizony nem túl szép jelzővel illetik már akkor sem ha úgy öltözködik hogy kilóg fél ...-a, de gondolj bele abba, ha együtt aludnátok?! Mit mondanának rá?! Elvesztené a jóhírét, de azt hiszem a családja is. Nem verekedhetsz meg mindenkivel egyesével aki csak rosszat mond róla.

Tisztelt és szeresd őt! És hidd el hamarosan eljön majd az idő amikor együtt alhattok.

2011. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!