Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megengednék? Szülők...

Ezt megengednék? Szülők válaszára vagyok elsősorban kíváncsi!

Figyelt kérdés

Na szóval 14 éves vagyok barátnőm 2 hónappal fiatalabb..

Szünetben aludnánk együtt csak nemtudjuk a szüleink mit mondanának!Megbízható vagyok én is és ő is tuti nem lenne belőle szex..Meg amugy is én nem vagyok híve a fiatalkori szexnek! :D

Azért lennék kíváncsi szülők válaszára hogy ők ezt megengednék a gyerekének ha tudja hogy az megbízható?

A válaszokat előre köszönöm!


2011. szept. 29. 17:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

14 évesen nagyon gyerek vagy még. Ezt belülről még nem érzed, de majd kétszer ennyi idősen rájössz, hogy még a 16 éves is igencsak gyerek.

Ne haragudj meg a szüleidre, ha nem engedik.

2011. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
97%

Igazad van egy 14éves gyerek már nem gyerek és nem is felnőtt. Mindenki úgy érzi, hogy ennyi idősen normális egy kapcsolat. Természetesen normális határokon belül.

Én megengedném a lányomnak/fiamnak, hogy legyen kapcsolata. Elmehetnek moziba, sétálni, kirándulni, nézhetnek itthon filmet. Nem kellene hazamennie az utolsó busszal ha kell hazaviszem őt éjfélkor, de nálunk nem alhatna. Az ráér később is.

Mondjuk igaz, hogyha akarnak csinálni valamit akkor azt megcsinálják nappal is, de akkor sem olyan felszabadult lenne, mint éjszaka.

2011. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Vigyázok a jó hírére!De náluk nem olyanok a szomszédok inkább nálunk. :S

Ha meg valaki megpróbál a hírnevében kárt tenni az nagyon megbánhatja nem érdekel ha a legjobb barátom is..

2011. szept. 29. 17:47
 14/35 anonim ***** válasza:
45%

de hogy 14 évesen ne legyen pasija,csaja?

Ez azért elég butaság már elnézést!Egy 14 éves azért már nem egy 10-12 éves kisgyerek aki nem érti a kapcsolatokat!


Nem butaság,miért lenne az?14 évesen miért lennél érettebb,hogyan értenéd jobban a kapcsolatokat mint egy 10-12 éves gyerek.14???Hisz az még gyerek,max 15-16 évesen kellene ezt elkezdeni!Jézusom,ilyen hamar "okosodnak"a mai tinik?Hát mit képzeltek?Nagyon gáz!

2011. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
43%
Én támogatnám is. 'Encourage' igével, csak most nem jut eszembe magyar szó rá.
2011. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
59%

ma 17:48


Ösztönzés... :)

2011. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

17:47


Nem okoskodok csak elmondtam hogy nekem erről mi volt a véleményem.Tisztelem az idősebbeket..

2011. szept. 29. 17:51
 18/35 anonim ***** válasza:
75%

inkább az a gáz h egyesek így állnak hozzá

az is lehet h egy 14 évesnek több esze van mint egy idősebbnek

am ne várd h belemennek az együtt alvásba, max nálatok alhat egy külön szobában, de már az is nagy szó

2011. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nekem még barátom sem lehetett csak érettségi után. Mert az első a tanulás ugye... -.-" És egyik kedvesem sem aludhatott nálunk soha, még a vőlegényem sem. De ezek az én szüleim, ők meg kb.egy bő 100évvel vannak csak elmaradva a kortól.Az arany középút a célravezető szerintem. 14évesen lehet a lányomnak barátja, de együtt aludni rá érnek majd 2-3év múlva is. Minek sietni? A gyerekkor olyan rövid; párkapcsolat,szex-annak is eljön a maga ideje.
2011. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Jah, és 29L :)
2011. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!