Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen túl fiatal lennék...

20 évesen túl fiatal lennék az anyasághoz?

Figyelt kérdés
A páromnak van állandó fizetése, van közös lakásunk és nagyon stabil a párkapcsolatunk ezért már úgy gondoljuk nem lenne korai a gyermekvállalás. De mégiscsak 20 évesek vagyunk... Ti erről mit gondoltok?
2011. okt. 2. 14:22
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
18%

Azt, hogy kiéled magad, nem azt jelenti, hogy megd*gatod magad a fél várossal. Nem kell ribancnak titulálni rögtön azt, aki nem ragadt le az elsőnél. Kicsit demagóg gondolkozásra vall ez a fekete-fehér látásmód. Ezek a kapcsolatok nem egy éjszakásat jelentenek feltétlen.

Ha meg már személyeskedünk, akkor én azt mondom, hogy azok nevezik ribancnak azt, aki nem az elsővel házasodik össze, aki nem kellett egynél több férfinek és rögtön "behálozta" az elsőt, hogy bebiztosítsa magát, vagyis házasság, gyerekek ki legyenek pipálva.

2011. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
51%

20:52

Ez a világ összes házasságára,kapcsolatára igaz lehet,nem csak az ELSŐVEL kapcsolatosra ;) Azért,mert Neked nem jött össze,másnak még sikerülhet.Nem kéne egyből ítélkezni.

2011. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
0%
Ha roma származásúak vagytok,akkor már igen nagy késsésbe vagytok! :D Amúgy meg 2-3 év jót tenne,ha még egy kicsit "kettesbe" szeretnétek lenni. De ha már pl. 14 éves korotoktól nyomtátok a "bulit" ,akkor már elég érettek vagytok talán egy Óirási felelősséghez!!! Ismerősöm várt férfi várt 35 éves koráig, most akar de nem jönn össze neki... ez a másik véglet! Hajrá!
2016. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ami neked jó, azt csak te tudod. Szerintem menj bele, jó kezdet amit leírtál. Én most 28 éves vagyok, van 2 lányom. Az elsőt 19 éves koromban szültem,és egy cseppig sem bántam meg. A másodikat pedig 22. Nagyon szeretem őket, ráadásul kb. 32-nek nézek ki, így nem is látszik nagyon a korkülönbség.
2021. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!