Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen túl fiatal lennék...

20 évesen túl fiatal lennék az anyasághoz?

Figyelt kérdés
A páromnak van állandó fizetése, van közös lakásunk és nagyon stabil a párkapcsolatunk ezért már úgy gondoljuk nem lenne korai a gyermekvállalás. De mégiscsak 20 évesek vagyunk... Ti erről mit gondoltok?
2011. okt. 2. 14:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
75%

szia!

én 21 évesen szültem.most 8 éves a lányom,nekünk is rendbe volt minden az elején,de amikor 2 éves lett a gyerek külön költöztünk.

a párodra ne alapozz,mert oké h most rendben van minden,de lehet egy év múlva már nem lesz.

A gyereket magadnak szülöd,nem a párodnak.tehat ha szétmentek neked kell gondoskodnod róla.

munkahelyet nehezebben kapsz majd babával,vagy kisgyermekkel.nem azt mondom h megbantam,de sajnos a mai világban nehéz egyedül nevelni egy gyermeket.én várnék amugy a helyedben,24-25 éves korig.

2011. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt te tudod eldönteni érett vagy e-már egy gyermek neveléséhez,biztosítva vannak ehhez a körülmények.Én a helyedben várnék még pár évet Min.3.Mert csak úgy érdemes világra hozni egy gyermeket ha az ember azt már teljesen biztonságosnak látja (párkapcsolat,anyagiak,)sajnos a mai világban bár mi történhet még olyan is amire sohasem gondolnál. Én nagyon örülök,hogy vártam rá 27 voltam az esővel 30 a másodiknál,azt tapasztaltam,hogy igazán a második gyermek születésénél lettem tökéletesen érett ahhoz,hogy teljes anya tudjak lenni.
2011. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
65%
Semmiről nem késel le,ha vársz még pár évet amig neked is lesz anyagi háttered,és kideürl,hogy tényleg olyan stabil e az a kapcsolat.Nem rosszindulatból mondom,nem tudom mióta vagytok együtt,de jobb félni mint megilyedni
2011. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt :))
2011. okt. 2. 14:53
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy kérdezősködöm, de ha mindketten 20 évesek vagytok, hogyan sikerült összehoznotok egy közös lakást?


Én is sokszor gondoltam rá, hogy szeretnék már gyereket, de néha meg úgy érzem így egyelőre megvagyok még. Van még időm, szeretnék még dolgozni, tanulni stb.


22/L

2011. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
A szüleimmel egy nagy lakásban éltünk 3-an (mivel nincs testvérem) és miután elvégeztem a gimit, eladták a nagy lakást és vettek belőle két "kicsit" ,egyiket maguknak a másikat nekem. Így összeköltöztünk a párommal (nem volt korai,mivel addigra már 2 éve voltunk együtt)
2011. okt. 2. 15:05
 17/44 anonim ***** válasza:
11%
szóval az nem is tiétek hanem a szülők tolták a seggetek alá gratulálok ....
2011. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
78%
15.11 - irigykedsz? Nekem se tolták a seggem alá, de attól még nem utálom azokat, akik nálam szerencsésebbek. Te is örömmel elfogadtad volna, ha olyan lett volna a családi háttered, anyagi helyzetetek, ne mondd, hogy nem.
2011. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:11



Szóval már az is baj, ha a szülő segít a gyerekének? Jajj de savanyú valaki....

2011. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%

Manapság ha a szülő nem tudna segíteni, ki tudja hol lenne a gyerek előbb vagy utóbb...

Nekem se toltak semmit a seggem alá, és ha lett rá volna keret vettek volna nekünk tesómmal lakást, de tizen akárhány évvel ezelőtt még nem számoltak azzal hogy ennyire rossz lesz az itthoni állapot.

2011. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!