Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen túl fiatal lennék...

20 évesen túl fiatal lennék az anyasághoz?

Figyelt kérdés
A páromnak van állandó fizetése, van közös lakásunk és nagyon stabil a párkapcsolatunk ezért már úgy gondoljuk nem lenne korai a gyermekvállalás. De mégiscsak 20 évesek vagyunk... Ti erről mit gondoltok?
2011. okt. 2. 14:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
57%

Amig vadidegenektől vársz támogatást addig korai,

és ha minden olyan jól müködik mond meg mért nem vársz még 3-4 évet tanulhatnál, dolgoznál... mért kell így rohani?

2011. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
56%
Én is 2 vagyok, régóta együtt a párommal akit imádok. De én biztos hogy még nem akarok gyereket legalább 7-8 évig. Én nagyon fiatalnak gondolom magam, szeretnék élni, bulizni, tanulni, dolgozni, világot látni. Anyám is 20 évesen szült, és később mondta, hogy ha újra lehetne akkor nem így csinálná...pedig elvileg én is tervezve voltam. De hát te tudod.
2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
45%
Én is 20 vagyok, régóta együtt a párommal akit imádok. De én biztos hogy még nem akarok gyereket legalább 7-8 évig. Én nagyon fiatalnak gondolom magam, szeretnék élni, bulizni, tanulni, dolgozni, világot látni. Anyám is 20 évesen szült, és később mondta, hogy ha újra lehetne akkor nem így csinálná...pedig elvileg én is tervezve voltam. De hát te tudod.
2011. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
59%
Ha teljesen úgy érzitek, hogy felkészültete rá, akkor hajrá...a demográfiai katasztrófa közepette nagyon fontos, hogy egyre több magyar gyermek szülessen!
2011. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
58%

én a helyedben nem szülnék még. inkább élvezném az életet, kirándulnék a barátommal, tanulnék közben, esküvő és csak utána jöhetne a gyerek.

19 L

2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
57%

Ezt Nektek kell tudnotok,éreznetek.Ebben a felállásban szerintem egyáltalán nem lenne korai,viszont nagy felelősség,ha azt érzitek készen álltok,akkor hajrá.


" mert erősen kétlem, hogy kibírná ez a kapcsolat örökké."- Ehhez pedig csak annyit,hogy ennyi erővel soha senki ne alapítson családot,mivel sosem tudhatod,hogy mi lesz xy év múlva...Szánalom...

2011. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas? Akkor nem érted, miről beszélek. Azért gondolom, hogy nem bírja ki ez a kapcsolat, mert az ELSŐ, és egyszerűen képtelenség, hogy bármennyire is boldogok legyenek, ne merüljön fel valamelyik félben, hogy létezik más nő/férfi is a párján kívül. Ezzel nem is lenne gond, csak hogy ha már van közös gyerek, akkor bonyolulttá válik a szitu. Én úgy gondolom, hogy tapasztalatokat kell szerezni, "kiélni magad" és utána családot alapítani.
2011. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
90%

18:11

Nem feltétlen kell,hogy bármelyikükben is felmerüljön.Másik oldal pedig,sokan így gondolkodnak (kiélik magukat),mint Te és mégis válással végződik a házasságuk.Szóval teljesen egyénfüggő...

Attól,hogy első komoly kapcsolat,még működhet,persze azért tenni is kell érte.

2011. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
68%

szerintem nagyon fiatal vagy még. nem a korod miatt, hanem amíg nem vagy képes eltartani magad, addig nem vagy felnőtt, csak egy nagyra nőtt kamasz. és ha a párodat holnap elüti a villamos, akkor mit csinálsz? élsz a gyesből meg eltartanak a szüleid? tudom, hogy rossz erre gondolni, de ha már egy gyermekért felelős vagy, akkor a legrosszabb helyzetre is fel kell készülni.


ellenben 18:11-re ne hallgass, rengeteg embernek lesz tartós az első kapcsolata is. ezt, hogy nem is vagy ember, amíg nem mentek át rajtad ötszázan, csak azok hirdetik, akik már túlvannak az ötszázon és bánják...

2011. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy tartós az a bizonyos ELSŐvel köttetett házasság, nem jelenti azt, hogy boldog is..
2011. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!