Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok ezért? 17/L

Szakítanátok ezért? 17/L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nemsokára lesz a szalagavatónk, ahol szeretnék táncolni (keringő lesz + hiphop osztálytánc).

Az a baj, hogy a barátom nem engedi, hogy táncoljak. Azt mondta, akkor szakítani fog, mert szerinte csak vele táncolhatok.

Bár a tánc nem kötelező, én nem szeretném kihagyni. Az osztályból mindenki részt vesz, és már tervezgettük, hogy milyen ruhánk lesz stb. Úgy beleéltem magam, de most nem tudom, mit csináljak. Nem szeretnék szakítani sem vele, de ebből kimaradni sem.

Ti mit tennétek a helyemben?

(A barátom 21 éves, és 14 hónapja vagyunk együtt.)


2011. okt. 8. 16:54
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
sztem se hagyd h megmondja mit csinalj,mi lesz akkor késöbb.mondd meg neki h nem várod meg amig szakit,hagyjátok inkább abba most.
2011. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de minket is megfogtak a fiúk a tánc közben. Egyik sem élt vissza a helyzettel. A barátod tárgyként tekint rá, ami csak az övé. 100%, h most otthagynám a helyedben. Az ilyenből később minden kitelik és nem csak annyi, h nem enged majd táncolni.
2011. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
94%

Te jó ég, de buta...


Alapból nem kezdenék egy ilyen taplóval...

2011. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz több ilyen alkalom.Egyszer van szalagavatód úgy dönts.
2011. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy zsaroljon. Ha most megteszi, később sokkal rosszabb lesz és kizárt, hogy önálló életet élhetsz. Ha annyira szeret, akkor felfogja, hogy nem egy tárgy vagy amit birtokol. Mellesleg szerintem nem fog szakítani csak nagy a pofája és fenyegetőzik, majd nyüszítve rohanna hozzád vissza. De ha szakítotok a lehető legjobban jársz. Nekem ilyet mondana a pasim úgy vágnám ki, hogy a lába nem éri a földet. Ha akarok táncolok a saját szalagavatómon, ha akarok elmegyek bulizni NÉLKÜLE, stb. Mivel szeretem úgy sem csalom meg, de nekem nem megy, hogy valaki beleugat az életembe és meg akarja mondani mit csináljak. Ha nem bízik bennem, akkor helló kis öcsém...Csináld ezt azzal aki hagyja. Te ne ilyen legyél! L/20
2011. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mindenképp táncolj, ha te szeretnél, elég aljas dolog tőle, hogy ilyennel zsarol, ezek szerint a te boldogságod nem is fontos neki. Szalagavatód csak egyszer van, de pasid még lehet. Ha ilyen dologért szakít veled, akkor ennél sokkal jobbat érdemelsz.
2011. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Exem ugyanezt csinálta, csak én alapból nem akartam keringőzni, de az osztálytáncot is kihagytam miatta, azóta bánom. A srácnak meg egyre durvultak a húzásai, azóta rég nem vagyunk együtt, és sokkal jobb nélküle az életem. Ne hagyd magad eltaposni, találsz olyat, aki megbecsül és megbízik benned, nekem sikerült. Már csak azt sajnálom, hogy sok időt pazaroltam egy ilyen emberre, mint az exem.
2011. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
táncolj. ez zsarnokoskodás :D
2011. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd már meg tőle légyszíves, hogy a tapizáshoz miért kell táncolni??? Bárhol lehet bármi bárkivel. Lapát a pasinak, meg se várnám a helyedben, hogy ő szakítson (cöcc...) én dobnám ki mielőbb.
2011. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Igazatok van, táncolok.

Azt vágta a fejemhez, hogy önző vagyok és nem tudok lemondani semmiről az ő kedvéért...

2011. okt. 8. 17:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!