Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok ezért? 17/L

Szakítanátok ezért? 17/L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nemsokára lesz a szalagavatónk, ahol szeretnék táncolni (keringő lesz + hiphop osztálytánc).

Az a baj, hogy a barátom nem engedi, hogy táncoljak. Azt mondta, akkor szakítani fog, mert szerinte csak vele táncolhatok.

Bár a tánc nem kötelező, én nem szeretném kihagyni. Az osztályból mindenki részt vesz, és már tervezgettük, hogy milyen ruhánk lesz stb. Úgy beleéltem magam, de most nem tudom, mit csináljak. Nem szeretnék szakítani sem vele, de ebből kimaradni sem.

Ti mit tennétek a helyemben?

(A barátom 21 éves, és 14 hónapja vagyunk együtt.)


2011. okt. 8. 16:54
1 2 3 4 5
 31/46 bánomisén ***** válasza:
100%

Előszöris: 21 évesen már igazán tudhatná a fiúd, hogy mi a különbség tánc és tapizás között.

Másodszor: Nem az az önzés, hogy táncolni akarsz a szalagavatódon, hiszen az egy olyan alkalom, ami csak egyszer van az életben és természetes, hogy teljes egészében ki akarod élvezni. Az az önzés, hogy ő ettől az élménytől meg akar téged fosztani. Milyen szeretet az ilyen? Szeretet egyáltalán, vagy csak birtoklási vágy? Mert a kettő között hatalmas különbség van.

2011. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 bánomisén ***** válasza:
100%
A válaszom a kérdésedre pedig, hogy én úgy kirúgnám ezt a srácot, hogy a lába sem érné a földet, ugyanis pasiból százmillió szaladgál az utcákon, nála önzetlenebbek és normálisabbak is, szalagavatós tánc meg csak egy van az életben.
2011. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 cirmos62 ***** válasza:
100%
Még mindig csak azt tudom mondani, hogy nagyon buta jószág lehet ez az emberke. Hogy bírtad vele 14 hónapig? Nem lehet, hogy ez volt az első ilyen hüle húzása.
2011. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

17:46

Hát, valóban nem ez volt az első. De eddig mindig azt hittem, el tudom fogadni, hogy féltékeny típus.

2011. okt. 8. 17:47
 35/46 bánomisén ***** válasza:
87%

Tévedsz, kérdező, ez a pasi nem féltékeny, hanem a tulajdonának tekint és meg akarja szabni, hogy mit tehetsz és mit nem. Erre a célra egy kutya sokkal jobban megfelelne neki, mint egy barátnő.

Táncolj és ne foglalkozz vele, nem veszítesz semmit.

2011. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg mégegyszer beszélni vele, és elmagyarázni, hogy miért fontos ez neked, és ne féltékenykedjen. Szomorú, hogy ezért képes lenne veled szakítani, ha nem tudod meggyőzni, inkább válaszd most a szakítást, mert ez nem természetes dolog, hogy ennyire féltékeny és ezzel korlátozza a te vágyaidat. Hátha sikerül megbeszélnetek, bár szerintem akiben ilyen felmerül nehéz lesz meggyőzni...
2011. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok, most látom, hogy írod, hogy ez nem az első ehhez hasonló eset, hát akkor szerintem nincs sok esélye annak a beszélgetésnek amiről az előbb írtam. Tudom, hogy nem egyszerű de jobb ha elválnak útjaitok, nem fog megváltozni, és ilyen nagy bizalmatlanságra nem lehet kapcsolatot alapozni.
2011. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Csakazért is táncolnék :)
2011. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
62%
Na nehogy már, én tuti, hogy kiraknám a barátom, minden embernek egyszer van szallagavatója, ami gyönyörű, nekem a szívem szakadna meg, ha kikéne hagynom, ha ennyire féltékeny pasid, akkor nincsenek fiú barátaid? (Nekem 1 legjobb barátom van, aki fiú, nem is tudom, mit kezdenék nélküle..) Esetleg kérdezd majd meg aki tartja a táncot, hogy pároddal lehet-e táncolni..
2011. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon beteges a párod részéről.
2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!