Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak folyton 'csak csalódá...

Anyámnak folyton 'csak csalódást okozom'. Hogyan változzak, mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
3,0 felett van az átlagom, dohányzom, energiaitalt iszom. Anyámnak nem 'tetszem'. Hamarosan 18 leszek, és szeretnék tetkót. Érettségi után a megye piacvezető rádiójában fogok dolgozni.
2011. okt. 12. 13:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És anyukád nyilvánvalóan nem tanított, mikor ennyit keresett, mert még egy nagyon alap tanári fizetés is 90 ezer. És oké. Most megkeresed azt a 40 ezret, de ennyiből akarsz élni egész életedben? Arra is gondolj, hogy mi lesz veled, ha esetleg megszűnik a rádió, vagy ne adj Isten kirúgnak. Sima érettségivel mit szeretnél csinálni? Elmehetsz a Tescoba árufeltölteni.
2011. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
2 éve érettségiztem. Egyébként igaz, a minimálbér ugyanannyi. De hány teljes munkaidős rádiós újságírót tudsz mondani? Szinte mind részmunkaidőben dolgozik, a legtöbb ráadásul feketén, és mindjárt mindegy, hogy mennyi a minimálbér.
2011. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Véletlenül láttam meg ezt a kérdést. Írni akartam, hogy ne vedd készpénznek, amivel kecsegtetnek, hogy rádiózhatsz. De látom már régi kérdés. Nos, mi történt, ha érettségiztél azóta, felvettek a rádióhoz?
2012. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!