Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak folyton 'csak csalódá...

Anyámnak folyton 'csak csalódást okozom'. Hogyan változzak, mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
3,0 felett van az átlagom, dohányzom, energiaitalt iszom. Anyámnak nem 'tetszem'. Hamarosan 18 leszek, és szeretnék tetkót. Érettségi után a megye piacvezető rádiójában fogok dolgozni.
2011. okt. 12. 13:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Most a legfontosabb, hogy legyen meg az érettségi. A dohányzás káros hatásait bizonyára te is jól ismered, az energiaital sem kifejezetten egészséges. A tetkó nem mindenkiben kelt kedvező benyomást, így olyan helyre csináltasd, ahol - szükség esetén - el tudod rejteni.
2011. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha átlagban 4 fölé mész,kevesebbet dohányzol,az energiaitallal pedig felhagysz akkor anyukád is büszke lesz rád szerintem
2011. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem min. ~40.000-ret kapnék egy hónapban...
2011. okt. 12. 13:46
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves előző, mutass még olyan épp érettségizett fiatalt, aki tud és hajlandó dolgozni"


Nyilván én érettségiztem rossz helyen, de nálunk nem volt olyan, aki ne akart volna dolgozni. Akit nem vettek fel oda, ahova mindenképp menni akart, elment dolgozni. Biztos bennünk volt a hiba.

2011. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát igen. Annyit talán kapnál, attól függően, hogy mit csinálsz ott és mennyi időben, de az mire elég szerinted?
2011. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

OFF


Az a 40 ezer zsebpénznek egész jó. Keresetnek viszont röhejes. Valamit még találnod kell mellé.

2011. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Anyám (tanár, diplomával), múlt tanévben havi ~40.000-ret + családipótélkot kapott. Sima érettségivel megkeresem én is ezt.
2011. okt. 12. 13:50
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hogy te mikor érettségiztél, de a hszaidból is azt szűröm le, hogy nem mostanában... Csak azért írom ezt, mert mostanában nem az az általános, hogy a fiatalok hajlandóak dolgozni (tisztelet a kivételnek persze). Vagy akár munka mellett tanulni... Szóval már az értékelendő, hogy máris van előreláthatólag munkahely, pályakezdőként örülhet, hogy fizetnek érte. A minimálbér meg mindenhol ugyanannyi, a soron is meg a médiában is.
2011. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Viszont nem tartom magam annak a kalibernek, hogy még x évet fősulin üljek.
2011. okt. 12. 13:51
 20/23 anonim ***** válasza:

Bocsi,

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:46

nek ment.

2011. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!