Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy jobb, ha szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sosem volt rendszeres a havim, nagyon görcsöltem, szinte ájulás kerülgetett állandóan. Egy ideig szedtem, de a libidócsökkenésem miatt abbahagytam. És most egy év kihagyás után újra szedném, de a párom "nem engedi". Azt mondja, hogy csak azért görcsölök annyira, mert ez jár az agyamban, ha megjön... Meg hogy biztos van más megoldás is, hogy ne görcsöljek és hogy pontos legyen a havim. Mivel tudnám meggyőzni, hogy de így jobb nekem? Emiatt nem fog elhagyni, mert szedem, csak idegesít, bosszant, hogy ennyire nem értik meg a pasik, hogy ez nem csak szimpla vérzés, hanem legtöbbször "fájdalommal" jár.

ráadásul a pattanásaim is eltűntek.

igazából 3-4 év múlva babát szeretnénk, és fél, ha szedem, nem fog sikerülni a baba, mert annyi ilyen sztorit hallani.


2011. okt. 13. 23:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
49%
Hehe vicces vagy. Attól még hogy elmész egy orvoshoz kikérni a véleményét, vagy a tanácsát nem feltétlen fog benned turkálni. Néhányszor már voltam vele, velük, de még egy dokit sem láttam hogy be "hahózott" volna. Elmondták a tanácsuk, a véleményük és kész.és ez szerintem nem gáz, és ezt nem kell rejtegetni. Egyébként meg saját vélemény, de a mai anyukák is szégyelhetnék maguk. Nem hogy nem világosítják fel a kislányuk, de még csak segíteni sem akarnak. Akkor legyen már az én dolgom hogy kézen fogom e a kis csajt, hogy gyere, megkérdezzük, megbeszéljük, és kész. Szerintem ez tök normális, és egyáltalán meg hasonlatos a "végbéltükrözéshez".
2011. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
ja. A "meg" az nem akart lenni (sorry)
2011. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Jó, tényleg csak vicceltem :)

Nem tudom, engem Anyu egyrészt felvilágosított, másrészt elsőre elkísért (nálunk az orvos egy paraván mögött vizsgál meg, na nyilván oda már nem jött be). Egyébként, ha én tanácsot kérni megyek, akkor meg is szokott vizsgálni, ha már ott vagyok, meg azért van olyan kérdés, amihez "látnia kell" a dolgokat.

De ne érts félre, szerintem nagyon kedves dolog, hogy elkíséred a barátnő(i)det, csak én nem igényelném :) Bár én hisztikirálylány vagyok, akármilyen orvoshoz is kell menni, jobb ha nem látod, mit rendezek le előtte :D

2011. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Hiszti királylány, és biztos jó csaj is. ( hamár mindig megvizsgál a doki ;) )
2011. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Hát azért remélem nem azért vizsgál meg :D

Mindenesetre köszönöm a feltételezett bókot ;)

2011. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
;)
2011. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
lepontoztátok az 1.-t, de igaza van. Kedves kérdező, én is így voltam, mint te, szó szerint évekig. hol megjött, hol nem, nem volt szexuális életünk, mert nem tudtam, mikor jön meg, az orvos felírt fogamzásgátlót, és 1 évig szedtem. nem lett tőle jobb, nem jött meg időben... most abbahagytam, lekopogom, de azóta semmi bajom nincs, visszatért a libidóm, jobban élvezem a szexet is, és helyre állt a menszeszem is. Talán tényleg egy jó orvoshoz kéne elmenni. Egyet értek a pároddal, nem a fogamzásgátló a megoldás. Ez csak azért van, mert az orvos nem néz utána rendesen, mi lehet a gond :(
2011. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy baromság? Nő vagyok b*zmeg, nagyon jól tudom, hogy mennyire fáj a menstruáció és igenis egyes nőknek ez ezzel jár.

Ha valakinek annyira fáj,akkor az nem pms hanem olyan fájdalom, ami abnormális,és orvoshoz kell vele fordulni.


Amint látod a kérdező nőgyógyásza pedig azt tanácsolta, amit én a válaszomban. Szóval ha érdemi mondandód nincs, akkor hanyagolj.

2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Üzenem annak a nyilvánvalóan pasi nagyokosnak, aki azt írja, hogy csak azért ne menjen el a dokihoz, mert nő, és ez hozzá tartozik a fájdalom. A nagyon erős fájdalom, ami felborítja az életvitelt, nem tartozik hozzá, és igen is meg kell beszélni egy dokival.


Nekem régebben olyan görcseim voltak, hogy szó szerint elájultam. Beadták az injekciót, 2 perc múlva már nem volt semmi bajom.

2011. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Sértegessük egymást? Mert lehet azt is. Meg kellene nézetned magad. Min kaptad fel a vizet? Normális emberek normális fórumon. Vagy nem? Ja nem bocsánat te nő vagy! De hidd el nőben is van normális! ;) csók. Csak az nem te vagy. Van véleményed? Nekem is van! Megírtam, te is megírtad. Sértő volt valakinek az amit írtam? Bocsánat. Köszönöm a nagyokos jelzőt, és köszönöm hogy látatlanból feltételezed hogy lövésem sincs semmiről. Feltételezem azért mert belőled csak egy van. Viszont normális emberekből feltétrelezem több van. :P
2011. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!